VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Brno představilo kampaň k referendu o nádraží. Lepší než nic, říkají kritici

Brno představilo kampaň k referendu o nádraží. Lepší než nic, říkají kritici

Brno – Referendum ohledně polohy vlakového nádraží čeká Brňany už za třicet dnů. Jak se v hlasování rozhodnout jim napoví několik kampaní, ze kterých mohou vybírat. Svou propagaci referenda v pondělí představil brněnský magistrát i Strana zelených.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 10 PŘÍSPĚVKŮ

Vrtěti Brnem on -line
Tereza Skálová (25875) 6.9.2016 reagovat
Stačí se podívat na text otázek, které tahle koalice schválila a máte jasno... manipulátoři na radnici. Ani jedna z otázek se totiž na polohu Petrov či Řeka neptá. Proč asi?
Re: Vrtěti Brnem on -line
Pavel Novák (18654) 6.9.2016 reagovat
Proč asi,protože nádraží má zůstat tam kde je. To je jediná alternativa. Co se týče Malé Ameriky,tak který barbar by tu budovu tam nechal zbourat ?
A když to nevyjde...
Karel Houba (29244) 6.9.2016 reagovat
Tak se bude opakovat tak dlouho, až bude podle představ radnice. Jako s uličkou VH.
Re: A když to nevyjde...
Tereza Skálová (25875) 6.9.2016 reagovat
O poloze nádraží rozhodne stát - teď se prostě chce, aby pár milionů z rozpočtu města padlo na manipulaci s Brňáky, po té co odborník Patočka mimochodem nikoliv dopravní expert, ale sociolog si na celé referendum udělal několik let fungující živnost. No a Zelení? Jen vytáhli další peníze z města na vizualizace, aby měli co prodávat v kampani.
V tomto souhlasím s kritiky Zelených a Hollanovců
Petr zámeček (29676) 6.9.2016 reagovat
Dělat, aby bylo vidět, že se něco dělá... na hlavu postavené...Co nějaké konkrétní výsledky vaší práce..milí zastupitelé za Zelené, co? Dva roky vám trvá se rozkoukat - tím omlouváte své nulové výsledky.. Ale rozpočet města a finanční prostředky nakumulované z předchozího období jste již krásně stihli pumpnout.., co Vy na to, To vám jde...
Re: V tomto souhlasím s kritiky Zelených a Hollanovců
Pavel Novák (18654) 6.9.2016 reagovat
Nevinil bych jen Zelené,ale celou koalici. Uměla rozfofrovat vše do nesmyslných děr jako letiště,Výstaviště,Velká cena a cyklostezky od nikud nikam.
Náš názor nikoho nezajímá
Iveta Kadlecová (27083) 6.9.2016 reagovat
Myslim, že kde chtějí občané nádraží nikoho ze zastupitelů nezajímá, je to jen že musejí se nás zeptat. A proč se neptají těch, co do Brna jezdí do školy a práce, těch se to dotkne taky. Bude to stát hrůzu peněz, tak ať to vrazí do něčeho rozuměšjšího
Černý výlep - Patočka
Petr Novák (29047) 6.9.2016 reagovat
Kampaň vidíme denně - černý výlep od Zelených a aktivistů od Patočky. Jinak nádraží samozřejmě přesunout a na místě starého nechat skanzen s bezďáky, fetkama a dalšíma aktivistama, aby každý viděl, co je aktivistům vlastní.
Kdo půjde k referendu uškodí Brnu
Spike Reed (19022) 6.9.2016 reagovat
Patočka a lidé kolem Andera si z problematiky nádraží udělali permanentní politické téma a budou dělat všechno proto, aby žádné nové nikdy v Brně nevzniklo. Vsadím se, že nebudou respektovat ani konečné rozhodnutí ministerstva dopravy pokud se jim nebude hodit a soudně ho napadnou tak jak to mají ve zvyku. Celé toto referendum je jen vyhazování peněz nás všech, a pokud nedej bože projde, bude to znamenat zablokování jakéhokoliv řešení, protože usiluje o ponechání stávajícího stavu a Řeku ani Petrov neřeší.
nádraží
PETR SUCHAN (27560) 9.9.2016 reagovat
Ještě mi chybí čtvrtá varianta nádraží - naproti Grandhotelu! To bude referendum! (Tři už známe: stávající, pod Petrovem a odsunuté!)!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies