Bystrc neměla se Sigmou slitování

Brno /FOTOGALERIE/ - Fotbalistům Dosty Bystrc se na jaře daří. Ve středeční předehrávce 28. kola MSFL porazili rezervu Sigmy Olomouc 4:1 a vrátili se na třetí místo tabulky.

27.5.2009

Bystrc neměla se Sigmou slitováníFoto: Deník/ Atilla Racek

„Jsem rád, že jsme odčinili porážku z Kroměříže. Tam to byl totiž vyrovnaný zápas,“ usmíval se po závěrečném hvizdu trenér Dosty Libor Danihelka.

Právě Kroměříž ale může Bystrc o víkendu ze třetího místa sesadit.

Olomoucká juniorka přijela s velice mladou sestavou a s chutí hrající Bystrci nestačila téměř v žádném ohledu.

„Vycházely nám nacvičené signály, dařilo se nám v útoku. Škoda toho obdrženého gólu, ale i tak můžeme být spokojeni,“ připoměl Danihelka trefu olomouckého Nekudy, který v předposlední minutě zkorigoval vysoké vedení domácích.

O to se zasloužila především útočná dvojice Dosty. Už po osmnácti minutách se za obranu dostal Vácha a pod padajícím brankářem otevřel skóre.

Další radost mu pokazila ofsajdová pozice, ještě do přestávky ale Bystrc zvýšila. Zmatků v obraně využil Zedníček a dal svůj jedenáctý góle v sezoně.

Další trefu přidal po hodině hry Vácha, když si naběhl na Zedníčkovu kolmici a zakončil hokejovým blafákem.

Na rozdíl třídy zvýšil stoper Janíček hlavou po rohovém kopu.

Autor: Kryštof Ženatý

27.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Kníničská Panna Marie? Řezbář ji vyřezal motorovou pilou

Brno /FOTOGALERIE/ – Zvuk motorové pily slyšeli v neděli dopoledne lidé z brněnských Kníniček. Před místní mateřskou školou totiž započal letošní advent v městské části. Jedním z největších lákadel programu byla řezbářská show, při níž řezbář vytvořil postavu Panny Marie.