Juniorka zvítězila také doma. Čtyřmi góly sestřelila Příbram

Brno – Přišel na hřiště až po přestávce, ale po čtyřech minutách zlomil odpor Příbrami a v závěru utkání přidal i druhou trefu. Brněnský fotbalista Daniel Přerovský má velkou zásluhu na vítězství Zbrojovky 4:1 ve druhém kole juniorské ligy s Příbrami.

6.8.2012

Juniorka Zbrojovky Brno - ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Po vítězství 2:1 v Českých Budějovicích v pondělí brněnští mladíci slavili i na domácím trávníku. „Daří se nám, protože plníme, co po nás trenér Grmela chce. Tréninky tomu odpovídají, pořád chce, ať hrajeme fotbal, nezvedáme míč a přihráváme si po zemi. Taky jsme začali dávat góly, čemuž odpovídá skóre 7:2 po dvou kolech," poznamenal Přerovský.

Ve 40. minutě šla do vedení Příbram, ale o tři minuty později vyrovnal Lapeš. Ve 49. minutě otočil skóre Přerovský a po hodině hry zvýšil Matyska.

Čtvrtý úder hostům zasadil Přerovský jedenáct minut před koncem. „Při prvním gólu se nedomluvili obránci a já prostřelil gólmana. Při druhé situaci jsem doklepl do sítě přetažený centr," popsal.

V základní sestavě Zbrojovky nastoupilo šest hráčů širšího kádru áčka. „Když přijdou kluci z áčka, začínáme na lavičce. Ale tak to vždy bylo a bude. O místo v prvním týmu si řeknu jen svými výkony si, nikdy jiný mě tam nedostane," dodal záložník Přerovský.

6.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

V kabině se bavíme o ženách i videohrách, vtipkují mladíci Komety

Brno – V duchu premiérových bodů se pro mladíky hokejové Komety nesl nedělní zápas proti Karlovým Varům. Asistenci si připsal syn majitele brněnského celku Libor Zábranský mladší, první gól v extralize vstřelil Martin Nečas.

Ignis Brunensis: porotci vyhodnotili nejlepší snímky z festivalu ohňostrojů

Brno /FOTOGALERIE/ – Téměř dvě stě fotografií od dvaatřiceti autorů hodnotila odborná porota Fotosoutěže s Olympia centrem Brno. Nejlepší snímky přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis ocenili v Knihovně Jiřího Mahena v brněnské Kobližné ulici v pondělí večer při vernisáži nejpovedenějších fotografií.

Soutěžte s Deníkem Rovnost o vstupenky na domácí zápasy fotbalové Zbrojovky Brno

Brno - Chcete lístky na nedělní zápas proti pražské Spartě? Odpovězte na jednoduchou otázku.