V první půli jsme byli líní, přiznal Pašek

Brno – Vystřelil aspoň bod. Útočník fotbalové Zbrojovky David Pašek svou trefou proti Teplicím v osmašedesáté minutě vyrovnal skóre, další branku už nikdo na hřišti nepřidal. „Střílel jsem do prázdné branky. Zaplaťpánbůh to tam padlo," ulevilo se rodilému Brňanovi. V této sezoně se trefil poprvé. Zbrojovka i díky němu na podzim ještě doma neprohrála. Po výhře nad Hradcem Králové přidala remízy s Českými Budějovicemi a právě Teplicemi.

30.8.2014

David Pašek.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Teplice nastoupily v nečekaném složení, především útok hodně obměnily. Překvapily vás?

Věděli jsme, že mají dobré rychlé hráče. Pak ale místo Mahmutoviče nasadili hosté Kapolonga, který je spíš silový. I s tím jsme si poradili.

Vy jste taky nastoupili v jiném složení s Vávrou místo Markoviče. Jak vám nová souhra
sedla?

První poločas nebyl dobrý, ve druhém jsme se zlepšili. Za něj se snad můžeme pochválit.

Po prvním poločase na vás fanoušci při odchodu do kabin pískali. Vnímal jste to?

Samozřejmě jsme to slyšeli. Proto jsme si něco řekli v kabině. Takhle se hrát nedá. Zrychlili jsme hru, víc chodili do soubojů. Jen škoda, že to nakonec nevyšlo za tři body.

Na druhou půli jste šel z křídla na špici útoku. Vyhovovala vám tato změna?

Jsem na špici rád, takže to pro mě bylo dobré. Ale hlavně jsme se zlepšili jako celý tým. S ním i já. První poločas jsme byli líní. Ve druhém jsme vyrovnali hru i skóre. Škoda že to nakonec neskončilo výhrou. Ale i bod bereme.

Teplickému gólu předcházel ofsajd. Cítíte křivdu?

Musím se podívat na video. Jestli to skutečně ofsajd byl, tak můžu říct jen bohužel.

Autor: Martin Vymyslický

30.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
Vzácná onemocnění si lidé připomínají poslední únorový den. Ve středu se při té příležitosti sešli odborníci v Mendelově muzeu Masarykovy univerzity v Brně.

Jeden ze dvou tisíc. V Brně připomněli vzácná onemocnění

5

Nejdelší vlaková výluka v historii Brna zavře na sto dní hlavní nádraží

Není jednoduché hrát dva měsíce pod tlakem, řekl Kováčik po přímém postupu

Brno – Se spoluhráči zvládl vypjatý duel. Obránce hokejové Komety Jozef Kováčik přispěl k výhře 3:1 nad Chomutovem a jisté pozici v elitní šestce tabulky extraligy.

Kapitán Komety Čermák má po zásahu pukem otřes mozku, zlomený nos a otok na oku

Brno - Kapitán hokejistů Komety Brno Leoš Čermák utrpěl v úterním extraligovém utkání s Chomutovem otřes mozku, otok na oku a zlomeninu nosu. Zranění osmatřicetiletého útočníka specifikoval klub na sociálních sítích a doufá, že týmu ještě v této sezoně v play-off pomůže. Po výhře 3:1 nad Chomutovem si Kometa zajistila přímý postup do čtvrtfinále.

Abraham chce v nové sezoně MotoGP dojíždět na bodech. Ducati mi sedí, libuje si

Praha, Brno - Motocyklový jezdec Karel Abraham by se při svém návratu do seriálu mistrovství světa MotoGP rád pohyboval na bodovaných pozicích. Po nedávných testech věří, že se mu to podaří. Zároveň si však uvědomuje, že teprve ostré závody mu ukážou, jak je na tom ve srovnání se soupeři v královské kategorii doopravdy.