Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech. Hokejisté Chomutova porazili v úvodním zápase předkola play off extraligy Kometu Brno 2:1 v prodloužení. V 63. minutě rozhodl svou druhou brankou v utkání kanadský obránce Brett Skinner. Série hraná na tři výhry pokračuje v úterý opět na severu Čech.