Konečně výhra. Hokejisté brněnské Komety v předposledním přátelském duelu oplatili Hradci porážku z prvního vzájemného zápasu, zvítězili 4:1 a přerušili šestizápasovou sérii porážek. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch. Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch.