Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49. Až na prvních deset minut zápasu nenechaly basketbalistky Valosunu (ve světlém) nikoho na pochybách, kdo byl ve středečním zápase s Orange Bilzzards na palubovce haly ve Vodově ulici král. Domácí hráčky nad nizozemským soupeřem vyhrály vysoko 72:49.