Brněnský kapitán Leoš Čermák ukončil střelecké trápení. Po zápase ale litoval

Brno /ROZHOVOR/ - Na jedenácti zápasech se zastavila bodová série hokejistů brněnské Komety. Prohře 2:3 s Mladou Boleslaví nezabránil ani gól kapitána Leoše Čermáka. „Nemysleli jsme na to, že série jednou musí skončit. Když se daří, chcete vyhrávat pořád dál," řekl centr druhého útoku.

26.11.2014

Kapitán brněnské Komety Leoš Čermák.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Proč skončila řada zápasů s bodovým ziskem právě teď?

První dvě třetiny nebyly optimální. Boleslav nás paradoxně překonala dvakrát při naší přesilovce, to nás srazilo. Dvakrát jsme ubránili oslabení tří proti pěti, ale naše vlastní přesilovky rozhodly o ztrátě bodů.

Jak je možné, že hosté dvakrát udeřili ve čtyřech?

Špatně jsme si nahráli a ujeli do brejku. I v oslabení hrají úniky, dvakrát se prosadili. Náš tlak pak přišel až moc pozdě, góly jsme měli vstřelit dřív.

Na konci druhé třetiny mohl vyrovnat Vojtěch Němec, místo prázdné branky trefil jen tyč. Jak to ovlivnilo zápas?

Tyček bylo víc. Na to se nevymlouváme. V jiných zápasech jsme měli štěstí, tentokrát to nevyšlo. Hodíme prohru za hlavu.

Mladá Boleslav hrála od začátku agresivněji než Kometa. Čím si to vysvětlujete?

Hráli jsme těžký zápas v Třinci. Měli jsme dost utkání, ve kterých jsme bojovali i v posledních třetinách. Nejde bodovat pořád. Možná nám teď pomůže, že další zápas hrajeme až v neděli.

Po devíti utkáních jste dal gól. Máte radost aspoň z něj?

Víc by hřál, kdyby pomohl k vítězství. Snad se od gólu odrazím dál a navážu na něj v dalších zápasech.

Za Boleslav letos poprvé nastoupil brankář Martin Růžička. Co říkáte jeho výkonu?

Chytal dobře, určitě hosty hodně podržel.

Autor: David Nekvinda

26.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
Letecká linka mezi Brnem a Mnichovem. Ilustrační foto.
18 10

Účet za lety do Mnichova dělá 60 milionů. Letiště Brno už linku dotovat nechce

Železniční přejezd - ilustrační snímek

Nebezpečné přejezdy možná nově pohlídají i detektory překážek

Hledá se patriot s dostatkem času. Sehnat kronikáře bývá často problém

Jižní Morava /INFOGRAFIKA/ – Vedení kronik bývalo dřív výsadou učitelů a vzdělanců, nyní je píšou spíše nadšenci. Na rozdíl od minulosti musí řešit třeba ochranu osobních údajů. Většinou jim ale chybí čas.

Co nyní předvádíme, je hrůza, řekl útočník Komety Nečas

Brno - Útočník Komety Martin Nečas se po odmlce opět vrátil do elitní formace Brna, ani to však k úspěchu moravskému klubu nepomohlo. Tým vedený majitelem Liborem Zábranským prohrál s Třincem 2:5 a opět si zkomplikoval boj o přímý postup do čtvrtfinále play off. Kometa je i nadále šestá, sedmý Chomutov se už na ni ale bodově dotáhl.

Soutěžila v Miss aerobik, teď zvedá činky. Její rady sleduje dvanáct tisíc lidí

Brno - O cvičení, zdravé výživě a zážitcích ze soutěže Miss aerobik či z mistrovství republiky ve vzpírání vede třiadvacetiletá Lucie Minářová z Brna blog. Její rady sleduje dvanáct a půl tisíce lidí. S aerobikem začala před osmnácti lety. „Vyzkoušela jsem téměř všechny jeho formy, od stepaerobiku až po trenérství," říká.

Zbrojovka touží po domácí výhře, kterou v tabulce přeskočí Liberec

Brno – V předchozích třech prvoligových sezonách to pokaždé vypadalo stejně. Do jara vstoupili brněnští fotbalisté prohrou a v následujícím utkání slavili vítězství. Hráči Zbrojovky věří, že v dosavadním trendu budou pokračovat i letos.