Kometa vedla ligu jen dva dny

Vrchlabí - Jen jedno kolo hřálo hokejisty brněnské Komety vědomí, že vedou první ligu. Po pondělní porážce 1:2 ve Vrchlabí se zase sesunuli na druhé místo právě za krkonošský klub.

6.10.2008

Ilustrační foto - hokejisté Komety Brno.Foto: Deník/Jan Kastner

Dva dny po přesvědčivé výhře nad Chomutovem zradil Kometu útok. I přes pevnou obranu nedokázali Brňané proměnit několik slibných šancí. Mrzet je mohlo zejména to, když druhou dvacetiminutovku otevřeli tyčkou. Vrchlabí na tuto šanci odpovědělo gólem. Ve 23. minutě skóre zápasu otevřel Beck. Vzápětí se až před Hyláka prodral Horčička, ale branku netrefil. Zkušený hostující celek ovšem nezačal panikařit a ve 32. minutě při hře čtyři na čtyři nalákal domácí do svého pásma, odkud přišla dlouhá přihrávka na Sedláka a ten samostatný únik proměnil.

Avšak ani horalové se po inkasované brance nesložili, naopak až do konce zápasu si vytvořili více šancí a na rozdíl od Brna také jednu proměnili. V 51. minutě dotlačil puk za Hyláka Vála.

Autor: Tomáš Michálek

6.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

5

Pamlsková vyhláška: Děti nakupují sladkosti mimo školy

Na náměstí Svobody v Brně instalovali technici nové klasické veřejné hodiny s číselníkem.
3 10

Brněnský orloj má konkurenci. Náměstí Svobody dostalo nové hodiny s číselníkem

Mluvčí: Lidé záchranářům i nadávají

Jižní Morava - Hodinu zvažovala, jestli zavolat sanitku. Třiatřicetiletá Brňanka Petra Řiháková trpí Croh-novou chorobou, tedy onemocněním střev. Před několika měsíci se jí nemoc probudila. „Nemohla jsem se skoro hýbat, všechno mě bolelo a pořád jsem zvracela," popsala nepříjemné problémy žena.

Proměna Letné v Bystrci je o krok blíž. Město chce prodat pozemky

Brno /FOTOGALERIE/ – Přes dvacet let chátrající budova Letné v brněnské Bystrci se přiblížila k opravě. Developer totiž získá od města chybějící část pozemků pod stavbou. Na místě podle jeho plánů vznikne polyfunkční dům s byty i obchodními prostory.

Kometě se na cestě do finále postaví Hradec. Chomutov vyzve Liberec

Praha - V semifinále play off hokejové extraligy se utká mistrovský Liberec s Chomutovem a Hradec Králové s Kometou Brno. Rozhodlo se o tom po pátečním postupu Liberce a Chomutova, které doplnily Mountfield a Kometu. Semifinále začne ve středu 29. března v Hradci Králové, první duel v Liberci je na programu v pátek.