Ve středečním domácím utkání první ligy vyrovnával po dlouhém trápení s Kadaní. Když dorazil do branky Moravovu střelu, padl na kolena.

To bylo gesto úlevy?

Spadl mi šutr ze srdce. Dřeli jsme, jezdili za pukem a stejně to bylo bez výsledku. Ulevilo se nám, už jsme věděli, že můžeme zápas otočit.

Ale i tak to nebyl zrovna povedený zápas.

Bylo to hodně utrápené vítězství, jsem rád alespoň za dva body. Myslím, že ve Vrchlabí jsme jezdili víc. Tentokrát jsme byli utahaní.

Poprvé si vás fanoušci nevytleskali po vyhraném zápase z kabiny.

Tak to se jim snad ani nedivím. Poděkovali jsme divákům, kteří fandili, ale na děkovačku to asi nebylo.

Čím to podle vás je, že se Kometě herně asi nedaří úplně podle představ?

To nevím. Říkali jsme si, že jsme doma ještě nevyhráli první třetinu třeba 3:0 a nedohrávali pak v klidu. Štve nás to, chtěli bychom vyhrávat v klidu. Zase je o to cennější , že jsme zápas s Kadaní zvládli a neprohráli.

Na druhou stranu vedete východní skupinu o dvanáct bodů. Nebere vám to trochu motivaci?

O tom to vůbec není. Hrajeme každý zápas naplno kvůli lidem, kterých na nás tolik chodí. Chceme vyhrát třeba o třicet bodů, pokud to půjde.

S fanoušky jste spokojený, je ale v Kometě něco, co vás štve?

Je to můj osobní názor, ale strašně mi vadí led v Rondu. na dobrém ledě se hraje pět minut, pak mám problém dotáhnout puk do třetiny, když nám skáče na hokejce.

Myslíte, že vás to při hře hodně znevýhodňuje?

Já jsem přesvědčen, že to hraje pro soupeře. Ten led mi neskutečně vadí.