Dvacetiletý rodák z Brna na domácím ledě strávil necelých 11 minut, zaznamenal jednu střelu, pět střetů a dvě zblokované střely. V utkání s Phoenixem, které Kojoti vyhráli 3:2 v prodloužení, nastupoval ve třetí formaci s Ottem a Wandellem. Slavnou soutěž okusil krátce poté, co jej klub povolal z farmy.

O výhře Phoenixu rozhodl gólem v prodloužení český útočník Radim Vrbata a stal se první hvězdou utkání. Mladoboleslavský rodák se prosadil v přesilové hře, když se pěknou stahovačkou zbavil obránce Karlise Skrastinše a střelou zápěstím překonal brankáře Kariho Lehtonena. "Když jsem dostal puk, všimnul jsem si, že jeden z jejich hráčů se mi vrhá ve snaze zblokovat puk pod nohy. Takže jsem se pokusil uvolnit a poté hned střílet. Měl jsem štěstí, že to prošlo," popisoval Vrbata vítězný zásah, který znamenal pro Coyotes jubilejní pětistou výhru od přestěhování se z Winnipegu v roce 1996.

Vítězství hostí podpořil jednou brankou i Michal Rozsíval, který vstřelil po příchodu z New Yorku Rangers první gól v novém působišti.