Basketbalistky Friska Brno prohrály o 19 bodů v Hradci Králové

Praha - Basketbalistky Friska Brno si pro další ligovou porážku dojely do Hradce Králové. Někdejší suverén domácí scény prohrál v dnešním utkání nadstavbové části výrazným rozdílem 52:71 a po třiceti zápasech má na kontě sedm nezdarů.

7.3.2012

Basketbalistky Frisco Brno - ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Brněnské hráčky v Hradci po třech čtvrtinách prohrávaly o deset bodů, místo dramatické koncovky se ale náskok domácího celku v závěru bezmála zdvojnásobil. V poraženém týmu dosáhla dvouciferného střeleckého součtu pouze autorka 17 bodů Barbora Kašpárková, v dresu východočeského klubu dala Lenka Bartáková 25 bodů.

Naopak basketbalistky vedoucího týmu ligy USK Praha si v Trutnově připsaly třicátou výhru. Obhájkyně mistrovského titulu zvítězily nad oslabeným soupeřem po jednoznačném průběhu 98:53, jejich nejlepší střelkyně Delisha Miltonová-Jonesová si připsala 21 bodů.

Autor: ČTK

7.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

1

V brněnském babyboxu našli holčičku. Pupečník měla zavázaný provázkem na buřty

Před třemi lety se Miroslav Donutil a jeho syn Martin na scéně Divadla Husy na provázku setkali poprvé – v inscenaci Amadeus. Letos jejich herecké partneření pokračuje. Provázek uvede v premiéře inscenaci skandální hry Král Ubu.
9

Ubu králem aneb Donutilové se opět setkávají. Na scéně Husy na provázku

OBRAZEM: Lidé si připomněli oběti totality. Na pozůstatcích popraviště

Brno /VIDEO/ – Památku obětí totalit uctili lidé při pietním aktu na nádvoří bývalé věznice. K popravišti položili květiny i svíčky.

Obávaný dům v Žabovřeskách? Po protestech lidí chce radnice pozemek zpět

Brno – Sedmi stovkám lidí, kteří podepsali petici proti stavbě bytového domu v brněnské Plovdivské ulici, svitla naděje na úspěch. Bývalou výměníkovou stanici, na jejímž místě developer plánoval stavět byty, od něj chtějí získat žabovřeští radní. Rozhodli se tak po protestech obyvatel místního sídliště, o nichž už Brněnský deník Rovnost informoval.

Brněnská vlčice jede na líbánky do Ruska. Město ji darovalo moskevské zoo

Brno – Na osmnáct set kilometrů dlouhou cestu se vypraví samice vlka hřivnatého z brněnské zoo.

Na jízdu v cizím autě se posilnil alkoholem a drogami. Neměl ani řidičský průkaz

Brno /VIDEO/ - Kličkující Škoda Felicia upoutala pozornost policistů z oddělení hlídkové služby v brněnské ulici Tuřanka. Poté, co auto zastavili, vystoupil jedenadvacetiletý řidič a předložil doklady. Chyběl ovšem řidičský průkaz.