Buldoci chtějí jasnou porážku v Chodově o osm branek hodit za hlavu

Chodov, Brno – Po třech výhrách přišla jednoznačná porážka. Florbalisté Bulldogs Brno si odvezli z Chodova z utkání čtrnáctého kola Superligy debakl 1:9.

13.12.2015

Florbalisté Bulldogs Brno. Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ludmila Korešová

„Marné bušení do obrany a připravený soupeř rozhodly o vítězství našeho soupeře. Výhra a úspěch jsou dvě odlišně věci, skóre neodpovídá vývoji utkání, a i proto ho hážeme za hlavu," prohlásil brněnský trenér Jan Kadlec.

Pěti body za tři branky a dvě asistence se podílel na vítězství lídra tabulky Tom Ondrušek, který vládne s třiceti brankami ze čtrnácti zápasů tabulce střelců a nově se posunul i do čela produktivity. „Byli jsme na Brno perfektně připraveni a až na jedno zaváhání jsme byli konečně disciplinovaní," pochvaloval si domácí kouč David Podhráský.

Brňané jsou po prohře na třetím místě tabulky.

Chodov – Bulldogs Brno 9:1

Třetiny: 2:0, 2:1, 5:0. Branky: 5., 19. a 36. Tom Ondrušek, 32. a 51. Patrik Dóža, 49. a 57. Martin Koutný, 54. a 59. Miloš Tyl – 21. Jiří Bauer. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: Daniel Mück 17 – Filip Kejík 15. Diváci: 175.

Autor: Petr Musil

13.12.2015 VSTUP DO DISKUSE

Rezidentní parkování v Brně se odkládá. Město nestihlo přípravy

Brno – Několik desítek minut objíždí každý večer Petr Bednář okolí svého bydliště v brněnské Grohově ulici, když hledá parkovací místo. Už v dubnu příštího roku mu mělo pomoci rezidentní parkování. Představitelé města jeho start ale odkládají až na září.

Průměrná mzda na jihu Moravy vzrostla o pět procent na 26 413 korun

Brno - Průměrná mzda v Jihomoravském kraji vzrostla ve 3. čtvrtletí meziročně o pět procent na 26.413 korun. Zaměstnanci si tak v průměru polepšili o 1261 korun. Reálný růst mezd s ohledem na inflaci dosáhl 4,5 procenta. Vyplývá to z informací, které v pondělí zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).

Zátah revizorů v rozjezdech: Pozvracím vás, hrozil černý pasažér

Brno /REPORTÁŽ/ – Téměř prázdnými ulicemi nočního Brna se řítí potemnělý autobus. Navzdory tomu, že v něm sedí devět revizorů a osm strážníků, světla v kabině jsou zhasnutá. „Je to proto, aby působil nenápadně," vysvětluje mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Autobus totiž jede na další ze zátahů revizorů v nočních linkách, takzvaných rozjezdech. O víkendu při něm zkontrolovali dvanáct autobusů, chytli téměř sto černých pasažérů. Za jedinou noc revizoři dokáží zkontrolovat až devět set cestujících.