Florbaloví Buldoci otočili sexy duel s Bohemians

Brno /FOTOGALERIE/ – Slaví díky povedenému obratu uprostřed zápasu. Florbalisté Bulldogs Brno prohrávali doma s pražskými Bohemians už 2:4, v půlce duelu však za tři minuty dali tři branky a výhru 5:4 si už ve třetí části pohlídali. „Soupeř zaslouženě vedl, od čtvrté obdržené branky bylo na hřišti jen jedno družstvo. Posledních dvacet minut utkaní dominovaly obrany, v čele s výbornými brankáři," hodnotil střetnutí brněnský trenér Jan Kadlec na svazovém webu.

25.9.2016
12 fotografií

Florbalisté Bulldogs Brno prohrávali doma s pražskými Bohemians už 2:4, v půlce duelu však za tři minuty dali tři branky a výhru 5:4 si už ve třetí části pohlídali. Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Po dvou kolech letošní superligové sezony mají buldoci plný bodový zisk a v tabulce jsou jen kvůli horšímu skóre druzí za Mladou Boleslaví. V neděli večer se v brněnském dresu opět dařilo tahounům z prvního úspěšného klání s pražskou Spartou. Útočník David Coufal vstřelil dva góly a obránce Jiří Bauer přidal k jedné brance i jednu asistenci. „Prvních čtyřicet minut se hrál sexy florbal," použil Kadlec netradiční hodnocení pro atraktivní hru.

Bulldogs Brno – FBŠ Bohemians Praha 5:4

Třetiny: 2:3, 3:1, 0:0. Branky a nahrávky: 9. Coufal (Alkki), 17. Bauer, 35. Žižka (Glický), 38. Mendrek (Bauer), 38. Coufal (Hrubý) – 13. Poláček (Krebner), 16. Šárka (Kisugite), 18. Mandík (Kindl), 21. Kuncman (Bagin). Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček. Diváci: 435.

Autor: Jan Pařík