Brno tržilo třináctibrankovou porážku hned na úvod sezony, když se prakticky po celých třicet minut zápasu nebylo schopné dostat do tempa. V prvním poločase nepustili domácí Brňany vůbec ke slovu. Výborně bránili a vyráželi do agresivních rychlých útoků. Jejich střelecká smršť se zastavila o poločase za stavu 22:9. Ve druhé půli se hosté dokázali trochu zvednout a Kopřivnice již nebyla střelecky tak produktivní jako v poločase prvním. Přesto dokázala do sítě Brňanů dostat jedenáct branek. Na straně hostů se tak jednoznačně projevila absence loňských střeleckých opor. Poločasový třináctibrankový rozdíl svítil na ukazateli skóre i při závěrečném hvizdu.

Kopřivnice – Královo Pole 33:20 (22:9)

Nejlepší střelci Kopřivnice: Stanislav 10, Rachač 7, Gřes J. 6

Nejlepší střelci Brna: Kudla 6, Chýlek 3, Večeřa 2, Hubáček 2/1

Sedmimetrové hody: 1/0 – 1/1, vyloučení: 3 – 4, rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 180