Jobánek vyhrál Český pohár v maratonu

Brno - Za bikerskou maturitu označil vítězný Milan Spěšný nejtěžší český závod v maratonu na horských kolech Rallye Sudety. Trať dlouhou 123 kilometrů s převýšením 3200 metrů v Teplických a Adršpašských skalách projel za 5 hodin, 21 minut a 17 sekund. Pouze 51 vteřin za ním skončil Jan Jobánek.

13.9.2010

Jan Jobánek (Merida).Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Cyklista brněnského Merida Biking Teamu si tak druhým místem v posledním závodě sezony zajistil prvenstvím v celkovém hodnocení Českého poháru maratonců. Čtvrté místo v žebříčku seriálu a také v Rallye Sudety obsadil jeho stájový kolega a držitel traťového rekordu z roku 2008 Ivan Rybařík.

Mezi ženami zvítězila při své premiérové účasti v Teplicích nad Metují bikerka brněnské Meridy Petra Tlamková, která náročnou trať zvládla za 6 hodin a 57 minut. Čtvrtá dojela Jindřiška Bejstová a pátá Pavla Nováková, obě reprezentantky brněnské stáje. V konečném pořadí Českého poháru skončila Tlamková druhá a Nováková třetí.

13.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Autor nápadu platit za kávu dobrým skutkem Libor Hoření.
3

Za kávu mu platí místo penězi dobrým skutkem. Inspirovala ho dalajlámova kočka

Špilberk obsadili v sobotu v osm hodin ráno. A večer z něj ukázali, jak vypadá Nebe na zemi. Než ale ohňostrůjci ze společnosti Flash Barrandov SFX závěrečnou show festivalu Ignis Brunensis pod tímto názvem odpálili, čekaly je dlouhé hodiny práce.
1 24

Čtvrt hodiny nebeského divadla? Ohňostroj na Špilberku chystali patnáct hodin

Auto bez řidiče i se zataženou ruční brzdou vjelo do silnice. Blokovalo provoz

Brno – Řidič zřejmě nechyběl autu, které se v neděli ráno samovolně rozjelo směrem na silnici. Poblíž zastávky Kartouzská pak v jízdním pruhu zavazelo projíždějícím lidem. Zpátky na parkovací místo jej odtlačili strážníci.

Hokejista Voráček pálil i v kopačkách. Na charitativním turnaji nasázel hattrick

Mikulov /REPORTÁŽ/ - Sobotní charitativní fotbalový turnaj sportovních a hereckých osobností v Mikulově vyhrál tým pořádajícího hokejisty Jakuba Voráčka.

Abraham vyrovnal svůj nejlepší výsledek v MotoGP. V Assenu dojel sedmý

Assen, Brno – Své nejlepší umístění v nejprestižnější kategorii MotoGP mistrovství světa silničních motocyklů vyrovnal brněnský jezdec Karel Abraham. V nizozemském Assenu dojel sedmý, což je jeho nejlepší výsledek od návratu do MotoGP.

Letní kina zahajují sezonu. V Židlochovicích neotevřou kvůli staré promítačce

Brněnsko - Letos si lidé mohou užít sledování filmů pod hvězdami hned na několika místech na Brněnsku. V Židlochovicích však o oblíbenou letní zábavu přijdou.