Svěřenci srbského kouče Vladimira Paunoviče sice odehráli se soupeřem vyrovnaný poločas s výsledkem 40:40, jenže na přelomu třetí a čtvrté čtvrtiny je potkala hluchá šestiminutovka, ve které soupeř zaznamenal 22 bodů v řadě a Brno ani jediný. „Dostali jsme jedenáct trojek, sice jsme ubránili Abercrombieho, ale zase nám utekli Votroubek s Vaňákem. Byl to trapný výkon. Minulý zápas jsem byl hrdý, ale teď se stydím, protože nám od začátku chyběla energie, kterou jsme dali do minulého utkání," připomněl Paunovič středeční vítězství 74:72 nad Děčínem.

Mmcité po deváté porážce v sezoně zůstává na posledním místě tabulky a má před sebou velmi náročný týden. Ve středu zajíždí na palubovku vicemistrů z Prostějova a v pátek v brněnské hale Moravské Slavie přivítá mistrovský Nymburk.

Mmcité Brno - Svitavy 74:83

Po čtvrtinách: 21:24, 40:40, 55:60. Nejvíc bodů: Krakovič 20, Dygrýn 18, Zachrla 16 – Votroubek 23, Vaňák 13, Šotnar a Špaček po 11. Fauly: 23:20. Trestné hody: 10/6 – 22/16. Trojky: 4:11. Doskoky: 34:26.