Technika poprvé padla s Kolínem

Brno /FOTOGALERIE/ – Napočtvrté to vyšlo. Kolínští hokejisté porazili ve druhé lize brněnskou Techniku po třech neúspěších. V brněnské hale Za Lužánkami se díky výhře v samostatných nájezdech 2:1 mohli radovat z cenného skalpu vysokoškoláků. Pro ty to byla první lednová porážka.

22.1.2012
7 fotografií

Brněnská Technika - ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Šlágr kola ale nijak pohledný hokej nenabídl. Málo šancí, málo gólů, vyčkávací taktika. Hosté svému úkolu přizpůsobili hru, která vycházela ze zodpovědné defenzívy. „Odehráli jsme velice dobré utkání, víceméně jsme soupeře k ničemu nepustili. Udělali jsme snad jen jednu větší chybu, když v naší přesilovce ujel jejich hráč do brejku. Jinak to z naší strany bylo odbojovaném," prohlásil po zápase kolínský kouč Stanislav Bednář.

Ještě pár minut před koncem zápasu se zdálo, že Středočechům bude stačit branka Skokana z konce prostřední dvacetiminutovky. Až v 56. minutě se prosadila i Technika. Zapletalovu střelu pohotově dorazil Strýček a šlo se do prodloužení. „Soupeř byl celý zápas pohyblivější, my jsme působili zaraženě. Kromě pohybu nás bohužel předčili i v důrazu. Náš výkon nebyl příliš povedený,“ uznal brněnský asistent Vlastimil Odehnal.

Zápas nakonec dospěl až k nájezdům. Vysokoškoláci vyšli naprázdno, za Kolín se naopak trefil jak Hanzl, tak Mokres a bonusový bod připadl hostům. I tak ale na druhé Brno stále ztrácejí šest bodů. Manko Techniky na první Hodonín je deset bodů.

22.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Tramvaj přejela mladého muže u brněnského Ústředního hřbitova.
4

Tramvaj přejela muže ležícího na kolejích. Amputovala mu obě nohy

Migranti, ilustrační foto.

Na jihu Moravy chytili Syřana s osmiletým synem. Chtějí je vrátit do Maďarska

Hasiči vyjížděli k popadaným stromům na Brněnsku. Odstranili je pilou

Brněnsko – Na šesti místech na Brněnsku museli od pátečního rána zakročit hasiči. Kvůli silnému větru totiž padaly stromy. „Stromy spadlé přes silnice jsme odstranili pomocí motorových pil. Zatím nevíme o žádných způsobených škodách," poznamenal krajský mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Sto dnů krajské vlády: hejtman Šimek není vidět. Hašek je zvědavý na hyperloop

Brno – Doba hájení nového vedení kraje skončila, radní a hejtman ve svých funkcích ve čtvrtek oslavili sto dnů. A za tu dobu dali vznik novému termínu: neviditelný Šimek. Brněnský deník Rovnost oslovil tři politology z Masarykovy univerzity, aby nové vedení zhodnotili. Zatímco bývalý hejtman Michal Hašek informoval voliče o takřka každém svém kroku, Bohumil Šimek jakoby zmizel.