Volejbalistky Brna prohrály ve Vyzývacím poháru 0:3

Istanbul - Volejbalistky KP Brno prohrály v osmifinále Vyzývacího poháru v prvním zápase v Istanbulu s domácím Galatasarayem za 68 minut hladce 0:3.

27.1.2010

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Tureckému týmu stačí v odvetě příští čtvrtek v Brně uhrát k postupu jeden set.
"Soupeřky byly lepší ve všech směrech. My jsme hráli hodně nervózně," řekl ČTK trenér KP Brno Ondřej Marek. Jeho svěřenkyně stačily držet krok s domácím celkem pouze v prvním setu, kdy se dostaly do vyrovnanější koncovky. "Tu jsme ale zbytečně ztratili vlastními chybami. V dalším průběhu se nám už nedařilo," dodal Marek.

Galatasaray přesněji kombinoval a těžil i z důraznějšího podání. Naopak brněnské hráčky se na síti tolik neprosazovaly a k případné šanci na zvrat a zisk alespoň jednoho setu se vůbec nedostaly.

"V útoku se dařilo pouze Strakové. Soupeřky měly v základní sestavě čtyři turecké reprezentantky a volejbalově jsou mnohem dál. Šanci na postup už velkou nemáme," prohlásil Marek.

(čtk)

27.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

Ples jako Brno 2016.
1

Na Plese jako Brno si lidé užijí Farnou a candáta. Letovice ovládnou piráti

Hokejový útočník Martin Havlát na tréninku Komety Brno.

Havlát proti Zlínu? Ještě ne, zní z hokejové Komety

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.

Meteorologové vyhlásili v Brně smogovou situaci

Brno - Meteorologové vyhlásili pro Brno smogovou situaci. Platí od noci na pátek do odvolání. Důvodem je vysoká koncentrace polétavého prachu v ovzduší. Smogová situace bývá vyhlašována, pokud alespoň na polovině stanic překročil dvanáctihodinový průměr hodnotu 100 mikrogramů na metr krychlový a ve výhledu na 24 hodin není předpokládán jeho pokles.

Zbrojovka získala posilu do obrany, ze Slavie přichází Jablonský

Brno – Propustná defenziva dělala na podzim vedení fotbalistů Zbrojovky největší starosti. A v zimním přestupovém období pracuje klub na jejím posílení.