VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Seriál Chováme se odpovědně

Ředitel Polter: Myslíme na zaměstnance i podporu potřebným

Břeclav /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Firma Dachser Břeclav podpořila psí útulek v Bulharech. Společnost pomáhá i v Indii a Bulharsku. Obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic je Jan Polter.

Hodonín i jeho obyvatelé jsou pro nás důležití, tvrdí jednatel Geyer

Hodonín /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Jihomoravská armaturka zaměstnává v Hodoníně asi pět set padesát lidí. Podporuje například místní nemocnici nebo zoo. Jednatel společnosti je Frank Geyer.

Majitel Eurotecu: I poctivou cestou můžeme dosáhnout úspěchů

Uherský Ostroh, Veselí nad Moravou /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Společnost Eurotec zaměstnává asi osm set padesát lidí. A nabírat bude další. Zaměstnancům nabízí jistotu a odměny za dobrou práci. Majitel firmy je Vladimír Konečný.

Rusnoková: Zodpovídáme za zaměstnance i jejich rodiny

Rohatec /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Rohatecká společnost The Candy Plus Sweet Factory podporuje charitativní organizace, dětské domovy nebo Červený kříž. Finanční ředitelka firmy je Milena Rusnoková.

Firma musí podporovat zaměstnance i okolí, ví ředitel Narexu Chudý

Ždánice /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Společnost Narex pomáhá postiženým dětem i starším lidem. Zaměstnancům nabízí odborná školení nebo výuku cizích jazyků. Generální ředitel je Antonín Chudý

Tříděním odpadů lidé šetří přírodu i peníze, říká ředitel Svoboda

Kyjov /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Společnost Ekor se věnuje svozu a zpracování různých druhů odpadů. Kromě služeb se navíc zaměřuje na výchovu a poradenství. Ředitel firmy je František Svoboda.

Prokopová: S angličtinou pomáháme dospělým i dětem

Břeclav /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Společnost Alcaplast, která je významným výrobcem sanitární techniky, podporuje v regionu sport, kulturu i vzdělání. Výkonná ředitelka firmy Radka Prokopová klade velký důraz na jazykové vzdělání.

Ředitel Zelinka: Žijeme tady spolu, proto si musíme pomáhat

Šitbořice /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Výrobce plastových oken PRAMOS Šitbořice podřizuje technologie zdraví zaměstnanců a ekologii. A podporuje řadu akcí v obci i okolí. Firma, která v současnosti zaměstnává v Šitbořicích sto padesát lidí, vsadila na vlastní síť prodejen po celé České republice. Vyplatilo se, říká s odstupem ředitel PRAMOSu Radomír Zelinka.

Bednár: Myslíme na druhé, naším posláním je pomáhat

Břeclav /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ – Kompletní servis o lůžko. To je filozofie břeclavské společnosti LB BOHEMIA, která vznikla již v roce 2000. Od té doby se jí podařilo díky speciálním matracím pro dlouhodobě ležící a nemocné pacienty zaujmout na trhu významné místo. Oceňují je nejen v České republice, ale i v dalších zemích Evropy a také poroty na mezinárodních výstavách, odkud si firma přivezla už čtyři hlavní ceny.

Ředitel Jiří Marcián: Vztahy vždy zakládáme na vzájemné důvěře

Sudoměřice /SERIÁL CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ – Firma Tente vyrábí kola a kolečka pro použití v nábytkářském průmyslu, zdravotnictví, obchodě a ve strojírenství již více než pětaosmdesát let. Patří pod mateřskou společnost sídlící v německém Kolíně nad Rýnem, která má navíc dalších třiadvacet dceřiných firem v několika zemích světa s více než jedenácti sty zaměstnanci.Pod­porujeme kulturu, sport i hendikepované lidi, říká ředitel sudoměřického Tente Jiří Marcián.

Zatloukal: Pro uchazeče o práci chceme být první volba

Jižní Morava /SERIÁL CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Ředitel Regionální rady ROP Jihovýchod Artur Zatloukal považuje za důležité mít dobrý kolektiv. Zaměstnanci úřadu organizují sbírky a znají cíle firmy.

Mikulecký z BORSu: Spokojený zaměstnanec = spokojený zákazník

Břeclav /SERIÁL CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ – Břeclavská dopravní firma BORS Břeclav klade důraz na ekologii, vzdělávání i benefity zaměstnanců. Proč? To vysvětluje předseda představenstva společnosti Luděk Mikulecký.

Ředitel Transrollu: Chceme pomáhat se smysluplnými akcemi

Lednice /SERIÁL CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ – Lednická společnost Transroll zlepšila zaměstnancům kvalitu ovzduší ve výrobní hale. Pravidelně spolupracuje také s obcí. Výkonný ředitel firmy Václav Turek říká: Chceme pomáhat se smysluplnými akcemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení