VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Silvestr v Brně? Volná místa stále jsou

Brno /UVNITŘ NĚKOLIK POSLEDNÍCH TIPŮ NA AKCE/ – Lidé, kteří ještě nemají plány na silvestra, nemusí zoufat. Bobycentrum, Babylon, Stará Pekárna, ale také další restaurace a kluby ještě hlásí místa volná.

31.12.2013 4
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Jiří Ševčík

Návštěva divadelního představení, tančení klasických tanců nebo poslech koncertu? I tak mohou lidé strávit silvestrovskou noc v Brně. I když má spousta brněnských podniků vyprodané vstupenky na silvestrovskou zábavu už týdny dopředu, Brněnský deník Rovnost přináší dvacet tipů na akce, které i dnes nabízejí volná místa. „Dozvěděl jsem se, že večírek, na který jsem měl jít, je zrušený. Pořadatel skončil po nehodě v nemocnici. Nyní přemýšlím, co narychlo sehnat. Jsem rád, že některé kluby a bary ještě umožňují koupi vstupenky," řekl Brňan Martin Sláma.

Silvestra oslaví jídlem, pitím a ohňostrojem návštěvníci restaurace Žebětínský dvůr na Křivánkově náměstí. „Volná místa ještě máme. Začínáme v devatenáct hodin. Mezi půl osmou a devátou hodinou večer budeme servírovat večeři, potom se lidé mohou těšit na vystoupení skupiny Pohledy. Po celý večer budeme lidem nabízet švédské stoly. Dojde i na ohňostroj," řekl manažer restaurace Petr Továrek. Vstupenku na akci lidé pořídí za 990 korun.

Pro toho, kdo se chce k půlnoci protancovat, nabízí akci Bobycentrum. Ovládne ho elektronická hudba. Lístky na místě lidé pořídí za 590 korun. „Od sedmi hodin večer bude pro lidi otevřený sál. Zahrají například dýdžejové Orbith, Loutka nebo Michael Burian," řekla manažerka akce Lenka Koutníková. Akce skončí kolem šesté hodiny ráno.

Centrum Babylon v Kounicově ulici na silvestra naláká milovníky klasických a latinskoamerických tanců. Od devatenácti do třiadvaceti hodin zahraje kapela Mr. Swing. „Po půlnoci budeme pouštět písně na přání," slíbil manažer Babylonu Martin Krejčí. Vstup stojí tři sta korun. Lidé se ale musí dopředu objednat po telefonu.

Večírek ve stylu filmů o četníkovi ze Saint Tropez prožijí lidé v restauraci La Bouchée v Údolní ulici. „Každý rok se snažíme udělat akci v nějakém stylu. Vystřídali se u nás například piráti nebo kostýmy z dob Napoleona. Převlek není povinný, kdo v něm ale přijde, toho zařadíme do soutěže o ceny," upřesnila manažerka restaurace Lucie Frgalová. Za 844 korun lidé v restauraci ochutnají ústřice, telecí brzlík pečený na rozmarýnu s liškami a šalotkou i další francouzské speciality. „Atmosféru doplní hudba z francouzských filmů ze šedesátých let," dodala manažerka.

Silvestr ve folk-rockovém hávu zažijí lidé na Staré Pekárně ve Štefánikově ulici. Akce začíná v devatenáct hodin večer. „Lidé si mohou vybrat mezi dvěma variantami lístků. První stojí 190 korun a zahrnuje pouze vstup. Druhý za 390 korun nabídne večeři ve formě obložených mís, kafe, ale také přípitek," sdělil provozní Staré Pekárny Radoslav Drahoš. Zahraje skupina Hladolet.

Volná místa hlásí i Městské divadlo Brno. Od šesti hodin večer lidé mohou navštívit představení Dvojitá rezervace. Až do rána se pak mohou v prostorách divadla bavit s cimbálovou muzikou a dalšími orchestry. „Po celou akci se mohou občerstvovat na bohatém rautu. Vstupné na akci je 2 514 korun. Zájemci si musí lístky dopředu telefonicky rezervovat," upřesnila mluvčí divadla Lenka Pazourková.

Silvestrovská noc chystá teploty okolo nuly

Při sledování novoročního ohňostroje letos Brňanům omrzliny nehrozí. Podle meteorologů vydrží v následujících dnech mírná zima a teploty klesnou v noci nejníže ke dvěma stupňům pod nulou. „V úterý ráno se místy objeví mrholení nebo slabý déšť se sněhem, ojediněle mrznoucí srážky a nad 500 metrů nad mořem i slabé sněžení," uvedl Mojmír Martan z brněnské pobočky Českého hydrometeorolo­gického ústavu. V úterý v noci bude teplota kolísat kolem nuly.

Na první ráno nového roku bude zatažená obloha a řidiči by si měli dát pozor na mrznoucí mlhy. „Ve středu přes den nejvyšší teploty vystoupají k plus třem stupňům," doplnil meteorolog Peter Hruška.

Dvacet last minute tipů:

Silvestrparty v Městském divadle Brno

Místo: Městské divadlo Brno, Lidická ulice

Vstupné: 2 514 korun

Program: Od 18.00 začne představení Dvojitá rezervace. Poté jeviště obsadí Orchestr městského divadla Brno nebo cimbálová muzika Václava Kováříka. V ceně vstupného je občerstvení ve formě celovečerního rautu a přípitek. Vstupenky si lidé musí telefonicky rezervovat.

Silvestrovská starobrněnská oldies party

Místo: Šelepova no. 1, Šelepova ulice

Vstupné: 700 korun

Program: Akce začne ve 20.13 oldies diskotékou a velkoplošnou dvd projekcí. Ve 23.00 organizátoři připraví pro lidi velký ohňostroj. V ceně vstupenky je porce svíčkové na smetaně, zabíjačkový raut a láhev sektu.

Silvestr

Místo: Restaurace U Badinů, Tomáškova ulice

Vstupné: 300 korun se silvestrovským menu, 100 korun vstup na diskotéku

Program: Začátek je v 18.30. Od 19.00 do 22.00 personál restaurace nabídne lidem dvouchodové menu. Celý večer bude návštěvníky bavit dýdžej. V závěru večera bude připravený ohňostroj a tombola.

Silvestr 2013

Místo: Viktoria Restaurant & Bowling, Vodařská ulice

Vstupné: zdarma

Program: V 19.00 začne diskotéka. Lidé si budou moci vybrat jídlo i pití z jídelního lístku. Místa v restauraci si ale musí dopředu rezervovat po telefonu. Restaurace bude mít otevřeno podle lidí.

Silvestrovská zábava v Bastile

Místo: Bastila Music Club, Dominikánská ulice

Vstupné: 50 korun

Program: Diskotéka začne ve 20.00, skončí v 6.00. Po půlnoci bude vstupné 80 korun.

Silvestr v Orient stylu

Místo: Livingstone club, Dominikánské náměstí

Vstupné: 100 korun

Program: Od 20.00 zahájí akci diskotéka.V průběhu večera vystoupí břišní tanečnice. Organizátoři připraví pro návštěvníky soutěže o ceny.

Silvestr 2013

Místo: Hotel a restaurace Žebětínský dvůr, Křivánkovo náměstí

Vstupné: 990 korun

Program: V 19.00 personál přivítá hosty. Do 21.00 lidé dostanou večeři. Potom začne koncert skupiny Pohledy. Od 22.30 personál připraví raut a začne diskotéka. Lidi čeká i společný přípitek a ohňostroj. Akce končí ve 4.00.

Swing Silvestr

Místo: Fléda Club, Štefánikova ulice

Vstupné: 190 korun

Program: Od 20.00 se na podiu vystřídají tři swingové kapely, například Pavlík a továrna na jam nebo Swing Thing & Papa Django. Organizátoři slibují i půlnoční překvapení.

Klubový Silvestr 2013

Místo: Perpetum Music Club, Rooseveltova ulice

Vstupné: 100 korun

Program: Na dvou pódiích vystoupí interpreti stylů house a drum and bass. Akce začíná ve 20.00.

Název: Silvestr 2013

Místo: Bobycentrum, Sportovní ulice

Vstupné: na místě 590 korun, předprodej 440 korun

Program: Od 19.00 vystoupí na dvou pódiích patnáct dýdžejů, například Orbith, Michael Burian nebo Loutka. Od 5.00 začne afterparty v klubu 7. nebe v Jánské ulici.

Silvestr v duchu prázdninového Saint Tropez

Místo: La Bouchée, Údolní ulice

Vstupné: 844 korun

Program: Lidé mohou přicházet od 19.00. Poté začne personál podávat šestichodové menu, které je v ceně vstupenky. Organizátoři lidem doporučují, aby přišli v kostýmu v duchu filmu o četníkovi ze Saint Tropez. Lidé si musí místo telefonicky rezervovat.

Silvestr

Místo: Restaurace Plzeňský dvůr, Šumavská ulice

Vstupné: 980 korun

Program: Od 19.00 začne hrát živá muzika. V ceně vstupného je celovečerní raut, silvestrovská půlnoční česnečka a přípitek. Akce končí ve 3.00. Lidé se musí dopředu objednat po telefonu.

Silvestr v Two Faces pro všechny!

Místo: Two Faces Music Club, Biskupská ulice

Vstupné: 100 korun

Program: Od 20.00 do 5.00 bude lidi bavit dýdžej. Organizátoři připraví občerstvení, laser show nebo sníh na parketu.

Silvestr 2013

Místo: Stará Pekárna, Kounicova ulice

Vstupné: 190 korun nebo 390 korun s občerstvením a místenkou

Program: Akce začne v 19.00. Během večera vystoupí skupina Hladolet a dýdžej.

Gala Silvestr 2013

Místo: Kulturní centrum Babylon, Kounicova ulice

Vstupné: 299 korun

Program: Od 19.00 do 23.00 vystoupí sedmnáctičlenný orchestr Mr. Swing. Lidé mohou tančit standardní, jazzové i latinskoamerické tance. Pak bude hrát na přání reprodukovaná hudba. Vhodné je společenské oblečení.

Silvestr 2013

Místo: Restaurant a pizzerie La Strada, Kounicova ulice

Vstupné: žádné

Program: Restaurace bude mít otevřeno od 11.00 do 1.00. Po celou dobu nabídne zvýhodněné tříchodové silvestrovské menu za 269 korun.

Silvestr 2013

Místo: M13 klub, ulice Za divadlem

Vstupné: 100 korun

Program: Akce začne v 18.00. Vstupné zahrnuje pití na přivítanou, sladké a slané občerstvení a slavnostní přípitek. Lidé se mohou těšit na karaoke, diskotéku a soutěže. Zájemci si musí telefonicky domluvit rezervaci.

Silvestr v restauraci Ratejna pro dva

Místo: Pizzerie music restaurant Ratejna, Dvořákova ulice

Vstupné: vstupné pro dvě osoby 420 korun

Program: Lístek pro dva zahrnuje vstupné na diskotéku, pizzu, chlebíčky, chipsy, oříšky a láhev sektu. Akce začne od 19.00.

Silvestr

Místo: Kabinet múz, Sukova ulice

Vstupné: v předprodeji 180 korun, na místě 400 korun

Program: Od 21.00 začnou koncerty. Vystoupí například Eva Porating nebo Click Joe & Kellys. Konec akce bude v 1.00.

Autor: Vladimíra Krejsová

31.12.2013 VSTUP DO DISKUSE 4
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Žáci z 1.B ze ZŠ na Bakalově nábřeží 8 v Brně s třídní učitelkou Ivou Holou.

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme ZŠ Kotlářská, Bakalovo nábřeží a náměstí Míru

Brno 19.09.2017 - křest letadla obnovené linky Brno Mnichov na brněnském letišti a následně odlet delegace JMK do Mnichova, kde byla prohlídka letiště.
50

Po Evropě létá Brněnský drak i Duch jižní Moravy

Nutili mě k prostituci, tvrdí žena. Podle obžalovaných se měla jako v bavlnce

Brno – Vydělával jsem si podvody. Nepotřeboval jsem prodávat sex. Těmito slovy se bránil ve středu u Krajského soudu v Brně Ján Dirda, který je spolu se svojí družkou Martou Hudcovou obžalovaný z toho, že nutil nezletilou dívku k sexu za peníze.

Defibrilátory mají pomáhat ve všech městských částech. Přibude jich 27

Brno – Zkolaboval přímo na hlavním nádraží, život mu zachránili pomocí pouličního automatického defibrilátoru zaměstnanci Českých drah. V budoucnu dostanou laici možnost podobně pomoci na více místech Brna. Radní města totiž v úterý schválili nákup dalších sedmadvaceti oživovacích přístrojů. V současnosti je ve městě k dispozici osmatřicet automatických defibrilátorů. Jen čtyři z nich jsou ale umístěné v boxech pro lidi přímo na ulici.

Výbuch v kasárnách: Zraněný voják je po operaci, kanceláře opět fungují

Brno, Vyškov /FOTOGALERIE/ – Noc na oční klinice brněnské fakultní nemocnice strávil voják, kterého v úterý ráno zranil výbuch ve sklepě administrativní budovy Jugo ve Velitelství výcviku - Vojenské akademii ve Vyškově. Podstoupil tam operaci oka. „Byla úspěšná, lékaři mu oko zachránili,“ informoval mluvčí ministerstva obrany Jan Pejšek.

Zateplený bazén má šetřit peníze. Opravy mají začít už příští rok

Brno – Nového zateplení se v budoucnu dočká plavecký bazén Ponávka. V úterý o jeho dalších opravách rozhodli brněnští radní. „Schválili jsme podání žádosti o dotaci z programu životního prostředí na jeho rekonstrukci,“ sdělil náměstek brněnského primátora Petr Hladík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení