Trasy linek 30.6. – 31.8.
Linka 3: Stará osada – Milady Horákové – Česká (Rašínova) – Masarykova – Nové sady
Linka 4: Česká (Rašínova) – Masarykova – Cejl – Maloměřický most – Obřany, Babická
Linka 5: Komenského nám./ Česká – Pekařská – Mendlovo nám. – St. Lískovec
Linka x5: Štefánikova čtvrť – Milady Horákové – Česká (Rašínova)
Linka 6: Mendlovo náměstí – Vídeňská – Ústřední hřbitov
Linka x6: Kr. Pole, nádraží – Česká (Rašínova) – Masarykova – Rooseveltova – Kr. pole, nádraží
Linka 11: Lesná, Čertova rokle – Milady Horákové – Česká (Rašínova) – Masarykova – Nové sady
Linka x11: Česká (Žerotínovo nám.) – Veveří – Vozovna Komín – Bystrc, Rakovecká
Linka 12: Masarykova čtvrť, Nám. Míru – Komenského nám. – Husova – Komárov
Linka 13: Masarykova čtvrť, Nám. Míru – Komenského nám. – Husova – Juliánov
Linka x13: Česká (Žerotínovo nám.) – Veveří – Purkyňova – Technické muzeum
Linka 7: o prázdninách nejede
Linka H: mimo provoz
Více o opravách na České se dočtete zde brnensky.denik.cz/zpravy_region/ceska_opravy_20070629.html