„V prvním utkání ve třetí a čtvrté čtvrtině bylo znát, že došly trochu síly. V poločase jsme zasloužily pochvalu za doskoky a nasazení v obraně, pak to zmizelo a Žabiny navýšily náskok a my už neměly tolik síly nejen dotáhnout, ale ani zlomit zápas," ohlédla se ještě za čtvrteční první partií královopolská opora Petra Malíková.

Žabiny naopak chtějí zapracovat na lepším startu do utkání. „Pro nás bude klíčový dobrý vstup do zápasu a udržet koncentraci po celých čtyřicet minut. V neděli musíme eliminovat útočný doskok soupeře, protože v prvním zápase měl hodně druhých šancí. Věřím, že když vstoupíme do utkání s energií, dostatečnou agresivitou, budeme plnit pokyny trenérů, tak si společně s našimi fanoušky dojdeme pro druhý bod v tomto semifinále,“ pravila hráčka Žabin Simona Sklenářová.

Součástí druhé partie bude taky doprovodný program, například vystoupení finalisty TV soutěže Československo má talent a několikanásobného mistra světa ve stepu Tobiáše Košira s taneční skupinou T-Group Dance Studio.