Přestože jí je teprve pětadvacet let, v Ženské basketbalové lize stihla nasbírat už 213 zápasů. Poprvé totiž do nejvyšší soutěže nakoukla už v roce 2015, postupně se vypracovala až v oporu s kapitánskou rolí.

Teď však Stoupalová naznala, že nastal čas změny. „Je to osm let krásných a nezapomenutelných zážitků, které mi Žabiny do života přinesly. Ale tak jako vždy něco krásného končí, tak i něco hezkého začíná a moje kapitola se zde momentálně uzavírá. Je čas se v životě někam posunout po lidské i basketbalové stránce a vyzkoušet si, na co mám a kde jsou mé limity,“ vylíčila.

S brněnským družstvem se reprezentantka loučí po podařené sezoně, která byla zakončená historickým úspěchem.

Ve finálové sérii sice Žabiny na titul nedosáhly, alespoň jednou však USK porazily, čímž ukončily jeho neuvěřitelnou jedenáctiletou sérii bez prohry.

Nyní už se Stoupalová může chystat na angažmá v týmu, který v minulé sezoně dokráčel do osmifinále EuroCupu a v polské nejvyšší soutěži slavil bronzové medaile. „Chtěla bych poděkovat všem. Jak vedení klubu, spoluhráčkám, tak i trenérům za jejich důvěru, přístup a vše, co mi za ty roky předali. Byli pro mě jako rodina a bez nich bych nebyla tam, kde teď jsem. Samozřejmě jedno velké díky patří i fanouškům, kteří tam vždy byli pro nás,“ doplnila.