Na KP čeká v souboji o bronzové medaile Hradec Králové. „Pro nás bylo důležité, že když soupeř atakoval ve druhé čtvrtině desetibodové vedení, skončilo to jen o tři body. V poločase jsme udělali pár úprav a zejména dobrou obranou jsme zápas otočili k nakonec pohodlnému vítězství. Může se to jevit až moc lehké, ale lehké to nebylo. Soupeř neměl co ztratit, a tak k tomu přistupoval. Všechna čest, v první půli hrál dobře,“ uznal asistent trenéra Žabin Michal Martišek.

Od čtvrtka do neděle se v Brně na Velikonoce konal mládežnický basketbalový turnaj Future Stars - Easter Cup, kterého se zúčastnilo 86 českých a zahraničních týmů.
PODÍVEJTE SE: Haly v Brně žily basketbalem. O poháry bojovalo téměř 1400 talentů

Ve třetím semifinálovém duelu vyhrály basketbalistky Žabin nejvyšším rozdílem v celé sérii, byť úvod utkání patřil v hale Rosnička hostujícím hráčkám. „První půle zápasu vypadala velice slibně. Ale bohužel jsme zase zaspaly ve třetí čtvrtině a to se nám vymstilo. Chci ale pochválit holky, že se perou do poslední chvíle, a doufám, že si to odneseme i do dalšího utkání,“ uvedla královopolská trenérka Marcela Krämerová.

Zdroj: Youtube

Žabiny Brno - KP TANY Brno 75:56
Čtvrtiny: 18:16, 13:18, 22:12, 22:10.
Nejvíc bodů: Kneževičová 19 (+7 asistencí), Cunaneová 13 (+23 doskoků), Čechová 12 - Galíčková 11, A. Kopecká 9, E. Kopecká 7.