Svatba…jak na to
KDY: sobota 23. listopadu od 10.00
KDE: zámecká jízdárna, zámek Valtice
ZA KOLIK: 50 korun vstupné

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program s hudbou a módními přehlídkami. „Svatební veletrh nabídne bezpočet zážitků. Snoubenci si budou moci vyzkoušet šaty, obleky a módní doplňky a také ochutnat skvělé cukrářské výrobky, včetně koláčů. Uvidí také nové trendy svatebních dortů a vše ochutnají na cateringu, kde nebudou chybět ani vinaři,“ zve Eva Koudelová z pořádající agentury Eventa.
Budoucí nevěsty si na místě mohou nechat poskládat svatební kytici, vyzkoušet služby vizážistek a kadeřníků, nechat si navrhnout svatební oznámení nebo i kompletní výzdobu slavnostní hostiny.
Rozhodování usnadní párům i módní přehlídky svatebních a společenských šatů, budou si moci vybrat i hudbu. „Na pódiu zazpívá mladá talentovaná zpěvačka Eliška Doležalová, vystoupí Svatební pěvecký sbor Lila. Módní přehlídky svatebních a společenských šatů předvede například salon Miris z Břeclavi a La Novia z Hodonína. Modelky na molu doprovodí pánové v oblecích salonu Bandi,“ vyjmenovala Koudelová.
Na svatební veletrh se chystají i Jana a Rudolf z Hodonína. „Určitě využijeme možnost naplánovat si všechno na jednom místě,“ uvítali událost.
Pokud budou mezi prvními návštěvníky mohou těšit také na dárek v podobě on-line plánovače svatby.

Víkend herních legend
KDY: sobota 23. listopadu a neděle 24. listopadu od 10.00
KDE: Technické muzeum Brno
ZA KOLIK: 50 korun startovné 

Atari, Nintendo, Super Mario Bros. Lidé si o víkendu zahrají slavné počítačové hry minulého století. Na turnaj v Technickém muzeu Brno se lze přihlásit přímo na místě. Kdo nechce přímo hrát, může se zúčastnit jako divák. V ceně startovného je i vstup do muzea.

Stavba Lego města
KDY: sobota 23. listopadu a neděle 24. listopadu od
KDE: Nákupní centrum Královo Pole, Brno
ZA KOLIK: zdarma

Lego město postaví společnými sílami děti o víkendu v nákupním centru. Na akci si také zasoutěží o stavebnice.