Dalšími tahouny večera jsou čeští mistři v psychedelic/indie-popu, Ghost of You. Parta sehraných sympaťáků, která odehrála velké množství koncertů nejen doma, ale i na mezinárodní scéně, se vrátí do rodného města kvůli pomoci dobré věci.

Jako support se na benefici představí mladá talentovaná kapela On the Roof, která ve své tvorbě mísí prvky indie-popu, jazzu či dokonce math-rocku. Na jejich koncertech tak vzniká jedinečný celek se zajímavou energickou atmosférou, která vtáhne všechny posluchače. Koncert otevře domácí úderka tryo. Tvorba této nejmladší kapely večera představuje něžnou syntézu shoegaze, indie a psychedelie. To vše je mimo jiné zachyceno na jejich loňském debutovém albu s názvem Sustainable gardening.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji přes platformu smsticket na https://www.smsticket.cz/vstupenky/30811-benefice-pro-nf-krtek-fvlcrvm-ghost-of-you-support. Dolní limit vstupného v předprodeji představuje od 1. října 400 Kč a na místě bude minimální suma 450 Kč.

Libovolnou vyšší částkou lze v případě zájmu přispět:

  • přímo při koupi vstupenek
  • na účet NF (3503770297/0100, VS: 211022)
  • přímo na místě do označených kasiček

Tento benefiční koncert je ojedinělý počin, ve kterém se všechny kapely i klub za účelem pomoci zříkají běžných honorářů. Akce je připravována absolvujícím studentem hudební produkce na Hudební fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.

Matúš Mlích