Z velkého počtu 110 projektů bylo oceněno 10 vítězných, které získaly cenu poroty. Dále byly vyhlášeny 3 nejlepší kresby (vila THE EDIT, kostel, metro města Brna) a 3 nejlepší modely (vědecká stanice, rodinný dům koncipovaný v náročném terénu a sportovní hala).

Výherci dostali kromě bodového ohodnocení do přijímacího řízení poukázky na nákup zboží do Vaňkovky a dárky od společností Metrostav a.s. a HRDLIČKA, sponzorů soutěže.

Zažijete americký kosmický zázrak. Výstaviště Brno láká na vesmírnou výstavu
Zažijete americký kosmický zázrak. Výstaviště Brno láká na vesmírnou výstavu

Slavnostního podvečera se zúčastnil ředitel školy Ing. Jan Hobža a odborná porota v čele s Ing. Janou Leischnerovou, která vyhlášením provázela. Jednotliví učitelé stavebních oborů vždy představili krátce každý oceněný projekt, vyzdvihli na něm zvláštnost, která ho činí zajímavým a předali cenu. Na akci se podíleli i studenti maturitního ročníku, kteří pomáhali s umístěním jednotlivých modelů, aby si je mohli účastníci setkání prohlédnout.

Je třeba uvést, že slavnostního vyhlašování se zúčastnili všichni ocenění žáci, často i mimobrněnští, což přispělo k velmi hezké atmosféře celé akce.