Snaha, aby děti věděly, co je ekologické zemědělství a proč mají například kupovat dobré mléko nebo sýry od místního farmáře, vedla pořadatele k vyhlášení on-line soutěže.

Věková kategorie 3 - 7 let

Vytvoř nebo namaluj hospodářské zvíře z české farmy. Můžeš použít stavebnici, papír, modelínu, vatu a paknám pošli fotku svého výtvoru.

Věková kategorie 8 - 13 let

Jedno zvířátko by bylo málo a tak vytvoř rovnou celou farmu. Jestli na ni bude žít 5 nebo 10 hospodářských zvířat je zcela na tobě (minimálně však musí obsahovat 2 druhy hospodářských zvířat). Jak farmu vytvoříš, necháme zcela na tobě.

Věková kategorie 14 - 20 let

Vyber si hospodářské zvíře, vyfoť 3 fotky, které budou zobrazovat: a) hospodářské zvíře b) potravu, kterou toto zvíře vystihuje nejlépe c) produkt/službu, které nám hospodářské zvíře přináší

A prosím, přidej nám krátký popis všech fotek. Pokud vytvoříš video, do soutěže tě také zařadíme.

Posílat výtvoiry je možné do 30. září. Ale jen do 30. června se můžete zapojit všichni bez rozdílu věku se složením básničky, říkanky nebo písně na téma zemědělství.

Více se dozvíte na:www.cmszp.czSvé výtvory nám posílejte na náš Facebook, WhatsApp (+420602542602) nebo email: info@cmszp.cz

JANA KOLLNER