Celým večerem účastníky provedl moderátor Petr Vágner. Krásné modelky a modelové předvedli svoji catwalk na dlouhém temně se třpytícím mole, které bylo zakončeno koncertním křídlem dokreslujícím krásu jednotlivých módních skvostů. Své nejnovější modely prezentovali jako obvykle přední čeští návrháři jako je Iveta Řádková, Aleš Báry, Miroslav Michael Knot, salón Eccitante, Menage, New Way Concept, Salón č.4 a svatební studio Dany Svozílkové. Jejich modely mimo jiné předvedly nejkrásnější ženy České republiky, vítězky Miss Czech Republic.

Dalšími půvabnými diamanty večera byly zpěvačky Anna Julie Slováčková a Kate Mátl. Hrou na křídlo doprovodil přehlídky pianista Petr Svozílek. Magickou atmosféru večeru dodali kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin, kteří opět zanechali publikum v tichém úžasu. Nedílnou součástí Paříže je opojné Moulin Rouge, do kterého hosty vtáhli umělci Brněnského Cabaretu Des Pechés. Pořádajícími agenturami celé show byly Wonder Production a Top Promo.

Výtěžek celého galavečera putoval na konto dobročinné organizace Dnes Pomáhám z.s., která se také aktivně podílela na produkci a přerozdělila vybrané prostředky dvěma vybraným příběhům. Benefiční večer tedy vyvrcholil předáním šeků Nikolce, která trpí Wilsonovou chorobou a společnosti Laguna, která se stará o rehabilitaci exotických zvířat, především psychicky a fyzicky postižených papoušků. Šeky Nikolce a zástupcům společnosti Laguna předala zakladatelka dobročinné organizace Dnes Pomáhám Petra Pachlová, společně s patronkou galavečera Chantal Poullain. „Jsem moc pyšná na celý náš tým Show and the City, skvělé účinkující, trpělivé partnery a všechny vystupující. Hosté byli také úžasní a celý večer panovala skvělá atmosféra. Věřím, že se nám daří vybudovat výjimečnou akci, která bude mít v Brně tradici. Letos se nám podařilo vybrat celkem 183 000 korun dvěma vybraným příběhům a zároveň ukázat lidem, že pomoc je atraktivní a že z jakékoliv události můžeme vykouzlit dobrý skutek“, sdělila v závěru večera zakladatelka organizace Dnes Pomáhám, Petra Pachlová.

Honza Král