„Každý rok máme po jiné lokalitě vysokou poptávku – a to nejen ze strany značek z odlehlejších koutů republiky anebo ze Slovenska, ale i od těch pražských, které se se zákazníky chtějí setkat osobně mimo svou pražskou bublinu,” říká Elena Janota, zakladatelka LEMARKETU a dodává: „Tržnice Brno je pro nás ideální místo. Jde o kulturně-společenský prostor přímo v centru na Zelném trhu, má minimalistický interiér plný světla a na střeše je volně přístupná terasa, ze které bude krásný výhled na vánočně vyzdobené město. A protože bychom rádi místní motivovali k podpoře lokální tvorby, vstup zde bude zdarma.“

Rozhledna Holedná je nejvyšší rozhlednou v Brně.
Poznáte Brno z ptačí perspektivy? Zkuste to z nejvyšší rozhledny ve městě

LEMARKET BRNO si zakládá na kurátorovaném výběru značek napříč všemi kategoriemi – od větších značek až po drobné tvůrce. Průběžně aktualizovaný seznam najdete na webu LEMARKETU. V sobotu bude na místě přítomen také Lukáš Hejlík se svým průvodcem po brněnské gastro scéně Brno 100 a po celý víkend bude připravena food zóna.

Vánoční LEMARKET v Tržnici Brno na Zelném trhu bude otevřen v sobotu 3. prosince od 10.00 do 20.00 a v neděli 4. prosince od 10.00 do 19.00.