Školy a volnočasová zařízená jsou v Brně zavřená s přestávkou od října. Děti a teenageři mají spoustu energie, kterou nemohou vybít s kamarády. Ale mohou se aspoň v rodinném kruhu zabavit smysluplnou aktivitou a sdílet vzájemně své tipy. Stát se mistrem nebo mistryní zábavy a každý všední den po dobu třiceti dní k tomu vyhrát bohatě obloženou bagetu. O program a o skvělou svačinu bude postaráno!

Přinášíme vám ohlédnutí za výletem na Malhostovickou pecku přesně před rokem.
Poznáváte magické místo? Skály, blankytné nebe i koniklece lákají k výletu

Chtěli bychom motivovat děti i dospělé, aby si své všední dny zpestřili, věnovali se tomu, co je naplňuje, a třeba vyzkoušeli i něco nového. Také bychom rádi vytvořili prostor pro sdílení nápadů a aktivit v době, kdy je trávení volného času velice omezené. Jsme rádi, že jsme našli vstřícného partnera, který daroval třicet poukazů na bagety podle vlastního výběru.

Loni byly již v polovině března mandloně v Hustopečích v plném květu.
Omamná vůně. Podívejte se, jaké byly mandloně v Hustopečích. V plném květu

Inspirace, návody na tvoření, hry a recepty najdou zájemci v nově vzniklém lužáneckém e-shopu, na webových stránkách mezi online aktivitami, na interaktivních procházkách a v online magazínu Lužánky Live. Soutěžící mohou sdílet své příspěvky přes sociální sítě nebo e-mail. Mohou zasílat fotografie, krátká videa nebo třeba básně a texty. Každý všední den včetně státních svátků vyberou organizátoři projektu jednoho výherce nebo výherkyni, kteří si budou moct zvolit bagetu dle libosti. Soutěž potrvá do 30. dubna, kdy bude vyhlášená Super výhra – speciální překvapení pro nejlepšího soutěžícího nebo soutěžící.

KRISTÝNA KOLIBOVÁ