V prvním zápase se Brňané, v jejichž dresu se objevilo mnoho mladých hráčů, utkali s polským mistrem MKS Marcovia Marki. Toto utkání se brněnským hráčům podařilo vyhrát, když již o poločase vedli 8:5 a v povedené druhé polovině zápasu dokázali navýšit vedení až na konečných 20:12.

Druhé utkání odehráli hráči Brna v sobotu proti Barceloně. S tímto španělským soupeřem se Brňané utkali i před dvěma měsíci na 2. kole Ligy mistrů v Polsku, a tak měli brněnští hráči o motivaci postaráno. Do utkání vstoupili velice dobře, o čemž vypovídá i poločasové vedení 9:6. Ve druhém poločase se rozstřílely tradiční opory španělského celku, kdežto našim střelcům přestalo přát střelecké štěstí z první půle a Barcelona nakonec zvítězila 21:18.

Bolek Polívka zahájil výstavu Plátno a Štětec z dílny skupiny Aťas Umřeme slavní

Třetí a poslední zápas odehráli korfbalisté z Brna v neděli, kdy je čekal dosud neporažený anglický celek Trojans. Vzhledem k velmi zamotanému průběhu turnaje věděli, že k případnému ovládnutí celého turnaje potřebuji vítězství o alespoň 5 košů. Nástup do utkání zvladli Brňané výborně, o čemž vypovídá skóre 6:1 po první čtvrtině a poločasové vedení 9:6. Ve druhé půli pokračovali ve výborných výkonech, dařilo se jim proměňovat dobře vypracované šance a výborně zabránili hlavní střelecké opory anglického týmu. Konečný výsledek 20:13 poté mohl odstartovat brněnské oslavy, protože 7. místo v nejprestižnější evropské klubové soutěži je pro brněnský klub historickým úspěchem.