V jednoduchosti je krása a občas ke štěstí stačí brusle a občerstvení. Přesně tak popsali manželé Paulovi své ideální rande a na Olympijském festivalu v Brně ho ihned po příletu z Pekingu rovněž prožili. Zuzana a Tomáš pobláznili svým výkonem pod pěti kruhy celou republiky. Skončili totiž na šestém místě ve sportu, který u nás nemá nijak dlouhou tradici. Po návratu do vlasti zamířili rovnou do areálu Nové Zbrojovky.

V pátek 4. února začal v brněnské Nové Zbrojovce Olympijský festival. Potrvá do 20. února.
Olympiáda v Brně. Verner, brusle i curling. Festival láká na sport i osobnosti

V pondělí 14. února do Brna zavítají Karolína Indráčková, Anežka Indráčková, Klára Ulrichová a Anna Čežíková. Ve středu 15. února budou hosty Kateřina Neumannová a Slavomír Lener. A v sobotu 19. února si příchozí užijí den s Alešem Valentou.

Olympijský festival v Brně navštívili po návratu z Pekingu curleři Tomáš a Zuzana Paulovi.
Den ve znamení curlingu: olympijský festival v Brně navštívili manželé Paulovi

Areál je návštěvníkům přístupný denně od devítí hodin ráno. Podrobný program včetně možnosti rezervace vstupenek naleznou zájemci na webu festivalu.

Zajímavé momenty z dění v posledních dnech si můžeme připomenout díky videu Pavla Jelínka.

Zdroj: Youtube

S festivalem se lidé rozloučí 20. února, a to exhibicí krasobruslení. Hosty budou Kateřina Neumannová, atletka Eva Vrabcová-Nývltová, běžkaři Martin Jakš a Jiří Magál, basketbalistka a Ilona Burgrová, Šárka Pančochová a Martin Černík.

Zdroj: Youtube

Účastníci taneční soutěže Stardance se přišli ukázat na ledě Olympijského festivalu v Brně.
Soukalová či Baďurová: hvězdy Stardance tančily na ledě Olympijského festivalu