„O Krtkovi jsem se poprvé dozvěděl od kamaráda Martina, jehož tatínek nadaci založil. Spolu s Marťou jsme vyrůstali a jako malí kluci si hráli na různé hrdiny. Jak to tak bývá, Martin šel v taťkových šlépějích, je z něj doktor a je opravdovým hrdinou, co zachraňuje lidské životy. Já jsem jenom muzikant. Ale o to víc jsem vděčný za příležitost spolu s klukama z kapely pomoct svou hudbou dobré věci, něčemu, co dává velký smysl a aspoň malým dílem pomoci hrdinům, dětem a jejich lékařům, v jejich obdivuhodném boji proti strašnému nepříteli,“ říká frontman účinkující kapely Ghost of You Tomáš Novohradský.

Na koncertě vystoupili a k výtěžku kromě Ghost of You dopomohli také mladé domácí kapely On the Roof, tryo a též ostřílený slovenský DJ a producent FVLCRVM.

Dvoudenní Comic-Con Junior v Brně nabídl pestrý program.
Ohlédnutí za festivalem Comic-Con: Přijeli filmové hvězdy i autor Čtyřlístku

„NFDO Krtek je velmi vděčný za každou akci, která dostává do širšího povědomí jeho existenci, činnost a celou problematiku dětské onkologie,“ říká ředitelka NFDO Sylva Richterová.

Koncert byl jako školní projekt organizován studentem hudební produkce na Janáčkové akademii múzických umění v Brně: „Jsem velmi rád, že se i v dnešní těžké době najdou interpreti, kteří jsou ochotni vzdát se běžných honorářů a pomoci tak tam, kde je to zapotřebí. I touto cestou bych chtěl jim, i všem sponzorům a partnerům ještě jednou poděkovat. Věřím, že se podobnou událost podaří zorganizovat i v budoucnosti,“ doplnil organizátor benefice Matúš Mlích.