Brněnský palác Jalta hostil přehlídku firmy LeChaton, která oblékla modelky do nových kolekcí prádla, plavek a módních doplňků francouzských a italských značek. Hostem byla i módní návrhářka Iveta Řádková se svou nejnovější kolekcí modelů pro denní i večerní příležitost.

Brněnská návrhářka devatenáct let tvoří kolekce pod svou vlastní značkou, která je totožná se jménem a příjmením. Ve své práci klade důraz na kvalitní materiály a zpracování. Založila vlastní modelovou dílnu a představovala své první kolekce na molech v České republice i zahraničí. Účastnila se nejrůznějších soutěží a prestižních akcí. Její práce byla oceněná a v roce 2003 získala prestižní titul Top style designer na veletrhu módy Styl a Kabo.

Módní přehlídku doprovázela slovy majitelka LeChaton Helena Konarovská. Již patnáct let se věnuje prodeji spodního prádla a za tu dobu se stala známou expertkou na dámské poprsí. Snaží se každé přehlídce dát jiné téma, jiné kouzlo, neopakovat se a ukázat ty nejkrásnější kousky na nadcházející sezónu v jiném světle. Modely pro předváděly přední České modelky jako jsou Miss Česká Republika 2002 Kateřina Průšová, Česká Miss Andrea Bezděková, 2. vícemiss 2007 Veronika Chmelířová, Česká Miss World 2013 Lucie Holíková Kovandová, Miss Czech republic Karolína Kopíncová a také modelka a herečka Natálie Stejskalová. LeChaton tím splnil svůj slib uspořádat pro své klientky v Brně přehlídku pro potěšení i poučení, co nového mohou najít ve světě prádla a určitě se povedla.

Honza Král