Poprvé v historii soutěží krásy v České republice byla součástí finálového večera také vítězka světové grandslamové soutěže Miss Supranational 2021 Chanique Rabe z Namibie. Tato inspirující mladá žena korunovala novou Miss Supranational Czech Republic 2022.

Miss Czech republic 2022 stala Krystyna Pyszková.

Tato třiadvacetiletá dívka žije v Praze, ale pochází z Třince. V současnosti studuje práva na Univerzitě Karlově a obor business administration na univerzitě MCI v Innsbrucku. Kromě modelingu se zabývá projektem, který se zaměřuje na vzdělávání dětí v zemích třetího světa. Její motto zaznělo "Chtěla bych tady být pro lidi, být jim oporou, naslouchat jim," prohlásila během galavečera Krystyna Pyszková.

Každou z miss zdobily korunky od ŠENÝR Bijoux.

K vidění bylo také pěvecké vystoupení Dary Rollins a Moniky Bagárové a její sestry, večerem provázela moderátorská dvojice Ondřej Novotný a Inna Puhajková.

V porotě usedli také úřadující královna Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová, ředitelka a zakladatelka Miss Czech Republic Mgr. Taťána Makarenko, kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce, Miss World 2006 Taťána Kuchařová, MUDr. Martin Chorvát jako zástupce Premier Clinic, Mgr. Martina Marková CEO firmy Gymio a ředitel a zakladatel Simply You Pharmaceuticals Mgr. Antonín Gazdík. Určitě to nebyla lehká práce pro porotu.

A jak to dopadlo?

Miss Czech Republic 2022 je Krystyna Pyszková

Miss Photogenic a Miss Popularity je Karolína Syroťuková

Miss Intercontinental je Karolína Syroťuková

Miss International je Adéla Maděryčová

Miss Grand International je Mariana Bečková

Miss Supranational je Kristýna Malířová

Velká gratulace a díky za hezkou show.

Honza Král