Z nadšených vyjádření stážistů vybíráme jen několik: „Ze stáže na Maltě si odnáším cenné zkušenosti z pracovního prostředí, které mně budou dodávat sebevědomí při dalším studiu a práci.“ (Michaela Čechová) „Celkově stáž hodnotím jako jednu z nejvíce obohacujících zkušeností v mém životě.“ (Filip Džozlić) „Stáž jsem si moc užila. Seznámila jsem se s úžasnými lidmi, se kterými jsem si vytvořila nezapomenutelné zážitky. Zároveň jsem se podívala do neznámého prostředí, osamostatnila se a zlepšila si angličtinu.“ (Hana Zimulová) „Díky stáži jsem si rozšířil svou síť kontaktů a získal cenné poznatky, které mi pomohou v budoucí kariéře.“ (Martin Fiala) „Malta mne okouzlila svými historickými památkami, nádhernými plážemi a přátelskými lidmi, což přispělo k nezapomenutelnému a obohacujícímu pobytu.“ (Sandra Frišaufová) „Malta je místo a pro mne i čas, na které nikdy nezapomenu.“ (Šimon Mátl)

Mistrem republiky v debatování se po pondělním utkání na téma vlivu Číny ve světě stal tým Gymnázia Šlapanice
FOTO: Gymnázium Šlapanice ovládlo debatní ligu. Zvítězilo v tématu o Číně

Stážisté obdrželi na závěr pobytu mezinárodně uznávaný certifikát Europass Mobility i reference od zaměstnavatelů, což jim v budoucnosti poskytne velkou výhodu na trhu práce. Mnohé z nich tato stáž motivovala, aby uvažovali o dalším studiu a práci v zahraničí.

Jsme nesmírně hrdí na naše účastníky stáže, kteří vzorně reprezentovali školu. Všem děkujeme a těšíme se na další říjnový výjezd na Maltu.

Poslední dubnový den patřil v Ivančicích studentům.
Majáles 2024 v Ivančicích. Barevný průvod studentů prošel městem. Podívejte se