VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Důchodkyně našla na chodníku 200 tisíc korun. Brašnu s penězi odnesla strážníkům

Důchodkyně našla na chodníku 200 tisíc korun. Brašnu s penězi odnesla strážníkům

Brno /ANKETA/ - Přes dvě stě tisíc korun, osobní doklady i platební kartu přinesla ve středu v kožené brašně na řečkovickou služebnu strážníků šestašedesátiletá žena. Našla ji na chodníku v Ječné ulici. Zapomněl ji tam čtyřiasedmdesátiletý muž.

Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 8 PŘÍSPĚVKŮ

klasika
Alex Odbořil (25227) 17.8.2017 reagovat
A paní bude za hlupáka u veřejnosti, jenže když si to nechá tak může jít do vězení, takto má jistých 20 litrů z náleznýho! Lidi napřed dělají hrdiny a až pak si uvědomí, že vyzkratovali a někde jsou na kameře = půjdou sedět ZA KRÁDEŽ.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: klasika
Martin S (20902) 17.8.2017 reagovat
To nemá, při odevzdání na policii žádné nálezné není.
Nahlásit
Pavel Novák (18654) 17.8.2017 reagovat
Má,ale je to komplikované,pokud věc odevzdá,tak s ní sepíší protokol. Od Policie nálezné nedostane. Ale je-li majitel už znám,(tady ano) tak paní má nárok chtít nálezné od něj. Dokonce na to existuje právní nárok.
Nahlásit
Martin S (20902) 17.8.2017 reagovat
Zajímavé, když jsem jednou odevzdal policajtům nalezenej telefon, tak mi řekli, že pokud ho odevzdám na obecním úřadě, pak mám nárok na nálezné, pokud jim, tak nic nedostanu. No kvůli těm pár stovkám jsem už nikam letět nechtěl, tak jsem to nechal jim.
Nahlásit
No,to je trochu specifické. On mobil může mít cenu pár stokorun,nebo možná víc. Někdo odpovědný,ne úředník za stolem,musí nechat udělat soudní odhad ceny onoho zařízení. Tato procedura je tak nákladná,že do ní nikdo nepůjde. Spočítat 10% nárok z hotových peněz je zadarmo a hned.
Nahlásit
Jiná věc je,kdyby to vracela přímo majiteli,ten vezme třeba tašku a přibouchne dveře. Tady existuje zápis,tak má nárok.
Nahlásit
Ano
Pavel Novák (18654) 18.8.2017 reagovat
Brašnu ano,určitě byla drahá.
Nahlásit
prachy, hlavně prachy
Vlastibor Pružinský z Padowy a Morawy (26269) 18.8.2017 reagovat
Tak zapomněl... :-DDDDDD Pro něho nebude problém to mít druhý den znovu.
Nahlásit

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT