VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Pamětníci: Učitelé byli za socialismu hlídači výročí

Pamětníci: Učitelé byli za socialismu hlídači výročí

Jižní Morava /ANKETA/ – Třída, kde nebyl ani jeden žák navštěvující náboženství, dostala odměnu. Jak vypadaly školní dny a výuka za socialismu, zkoumali brněnští odborníci z Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Minulost osvětlili díky rozhovorům se sedmatřiceti kantory, kteří tehdy vyučovali na brněnských školách.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Je to pravda
Pavel Novák (18654) 18.4.2017 reagovat
V Brně na rádiu teď hlásí bývalý učitel a víte co je jeho parketa ? Každou hodinu vzpomíná na všelijaká výročí a otravuje s tím posluchače.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Propaganda
Spike Reed (19022) 18.4.2017 reagovat
Podobný propagandistický blábol sepsal nějaký nadšený havlista nebo někdo podobný. Tehdy jistě nebylo vše ideální, ale ve rovnání s dneškem byl stav našeho školství na daleko lepší úrovni. Tenkrát nebylo možné, aby žáci šikanovali dokonce učitele, protože panovala disciplína a z dětí nerostli arogantní sociopati, kteří nemají žádnou zodpovědnost. Dnes nám tady vládne "individualismus" a všichni volají po nějakých právech, ale povinnosti je nezajímají. Místo keců vždy nejlépe fungovala výchovná facka.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Re: Propaganda
Spike Reed (19022) 18.4.2017 reagovat
Úpadek našeho školství je nejlépe vidět na lidech jako je Hollan a na většině studentů FSS. Dnes se na školách propaguje multikulturalismus a historie se učí zkresleně ještě více než v minulosti. Za socialismu vzdělávací systém vychovával lidi schopné práce tak, aby se země rozvíjela. Dnes chrlí nezaměstnatelné vysokoškoláky, kteří se uplatní jen v neziskovkách, které žijí z dotací z peněz nás všech. Tomu říkám pokrok.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení