Diskuse: Pavlík opustil hřiště na nosítkách a Slavia pak zužitkovala rohový kop

Pavlík opustil hřiště na nosítkách a Slavia pak zužitkovala rohový kop

Brno /FOTOGALERIE/ – Utkání sice zlomila jediná branka ze 71. minuty, ale spíš ho rozhodla už situace, která se udála o devět minut dřív. Po srážce s vybíhajícím brněnským brankářem Dušanem Melichárkem zůstal ležet domácí stoper Petr Pavlík a za chvíli putoval ze hřiště na nosítkách. Posléze urostlý hlavičkář chyběl u rohového kopu, po kterém Stanislav Tecl přisoudil Slavii vítězství 1:0 na hřišti Zbrojovky. Brno po utkání 23. kola zůstává nadále předposlední patnácté.