VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Vyberte 10 nejzajímavějších událostí roku 2011

Vyberte 10 nejzajímavějších událostí roku 2011

Jižní Morava /TÉMA, ANKETA/ - Deník Rovnost sestavil třicet nejdůležitějších událostí, které v roce 2011 zahýbaly jižní Moravou. Vyberte deset nejzajímavějších z nich!

Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 7 PŘÍSPĚVKŮ

anketa?
Nezaregistrový uživatel 15.12.2011 reagovat
Hlasovala bych, ale nevím jak. Anketu nevidím.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: anketa?
Nezaregistrový uživatel 15.12.2011 reagovat
A co se podívat na konec článku? Alespoň já jsem s jejín nalezením v 20:40 (15.12.) neměl absolutně žádný problém.
Nahlásit
Nezaregistrový uživatel 16.12.2011 reagovat
ja na konci článku nic nevidím
Nahlásit
No jo, ženský, nic nezkusí když to tam nevidí..., ..že by to tam třeba mohlo být:-D
Nahlásit
Anketa
Vyberte 10 nejzajímavějších událostí roku 2011. A vzápětí natuto anketu, zaloště další, s názvem - vyberte 10 nejkatastrofjejších událostí poslední dva roky. Ono ani není defakto anketu zakládatr.AStačí sledovat politickou atmosféru kolem sebe.
Nahlásit
Nejde hlasovat!
Ještě jsem nehlasoval a už mi to hlásí,že až za 10 minut,za 10 minut to zase nešlo,tak to spravte,aby to šlo!
Nahlásit
Brnem prošli estremisté
Nezaregistrový uživatel 17.12.2011 reagovat
Jako žurnalisté jste naprosto zklamali, nedokázali jste vyzdvihnout, že nové a významné je to, že se poprvé právě Brňané na 1. máje v rámci iniciativy Brno blokuje dokázali účinně postavit proti. Významné tedy vůbec není, že náckové prošli Brnem (to už bylo mnohokrát), ale to, že se jim poprvé občané všech skupin otevřeně postavili.
Nahlásit

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT