Online rozhovor najdete ZDE.

Jaromír Ostrý, ředitel Českého rozhlasu Brno a Zlín, svůj život spojil s rozhlasem. Prošel v něm mnoha profesemi, od poloviny osmdesátých let jako režisér, po sametové revoluci i jako moderátor pořadů Rendez-vous a Trefa. Před dvaceti lety se stal šéfredaktorem ČRo Brno, v roce 2006 dokonce programovým ředitele celého Českého rozhlasu, v letech 2010 až 2013 působil jako šéfredaktor Dvojky Českého rozhlasu v Praze. V říjnu téhož roku (po vítězství ve výběrovém řízení) se vrací jako ředitel zpátky do Brna.

Rozhlas je jeho osud a celoživotní láska. S dalším významným rozhlasákem Josefem Veselým vytvořili nerozlučnou dvojici, která je podepsána pod úspěšnými programovými projekty jako už zmíněná Trefa, legendární Toulky českou minulostí, Jak na tom jsem, pane doktore… a dalšími.

Jaromír Ostrý se také zapsal do srdcí posluchačů pořadem Stříbrný vítr aneb Jaromír Ostrý si povídá se ženami, které mají duši.

Za pár dní končí ředitelský mandát Jaromíra Ostrého v brněnském rozhlase a tak se rozhodl z rádia odejít.

Svoji další budoucnost si spojuje s aktivní politikou.

Kandiduje do Senátu v obvodu 59 – Brno střed, Kohoutovice, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Bosonohy. Kandiduje jako nestraník za hnutí ANO.

V politice chce: spojovat lidi, užitečné úředníky, spokojené seniory.

Tento online rozhovor je komerční produkt. Nejedná se o redakční obsah.