Začátek utkání byl pro domácí příznivce takřka neuvěřitelný. Hned ve druhé minutě z přímého kopu z pětadvaceti metrů Dominik Šmerda vymetl šibenici hostující brány a domácí vedli.

Záhy po rychlé akci trefil Radim Ševčík ještě tyč. Celá první půle byla ve znamení ofenzivní hry obou týmů, střelecky se však dařilo jen domácím.

V závěru úvodního poločasu přece jen Ševčík z ostrého úhlu propasíroval míč podruhé do sítě a Bohunice šly do kabin s dvoubrankovým vedením.

Ani po změně stran se příliš nehrálo ve středu hřiště, naopak před oběma brankami bylo rušno. Deset minut před koncem po centru snížil hlavou zlínský Šimon Polášek, další nápor už domácí odvrátili.

„S náporem jsme začali příliš pozdě. Výkon našich hráčů nebyl dobrý, domácí vyhráli zaslouženě,“ uznal trenér zlínské rezervy David Hubáček.

Líšeňské fotbalistky (v modrobílém) podlehly ve druhé lize sparťanské rezervě 0:6.
FOTO: Na Spartu líšeňské fotbalistky nestačily. Stále však chtějí do top trojky

Tatran se tak díky cenné výhře vyškrábal z poslední příčky, čtyři kola před koncem je sedmnáctý. Na patnácté Hranice ztrácí tři body. „Se Zlínem bychom rádi hráli častěji. Na podzim jsme na jeho hřišti vyhráli 3:0 a i tentokrát se nám proti němu podařilo zvítězit. Hlavní zásluhu na tom měl dobrý vstup do zápasu, musím pochválit výkon všech našich hráčů,“ podotkl bohunický kouč František Schneider.

Jeho svěřence čeká další utkání už v sobotu, kdy zamíří k jihomoravskému derby. Na hřišti Hodonína se představí od pěti hodin odpoledne.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...