Přitom hosté nezačali špatně. Po první brance Tasovických mohli srovnat, ale natřikrát jim nevyšla koncovka. Podle domácího kouče Miroslava Steinhausera rozhodla zápas třetí branka. „Hosté byli ze začátku plní sil a hra byla nerozhodná,“ dumal Steinahuser.

TJ Sokol Tasovice – FC Dosta Bystr-Kníničky 11:0
Poločas: 4:0. Branky: 3. Hrazdílek, 23. Rygl, 34. Odehnal, 41. Blahoudek, 51. Rygl, 58. Garčic, 70. Švejkar, 74. Lapeš P., 80. Paul, 83. Rygl, 88. Lapeš P. Rozhodčí: Rosický – Fabeš, Kolář. Diváci: 210.

Následně Vojtěch Odehnal propálil bystrckou kasu a Tasovičtí mohli začít show. „Viděli jsme pohledné utkání. Jsem rád, že se hosté snažili hrát fotbala myslím si, že to přispělok úrovni zápasu,“ doplnil lodivod Sokola.

K hokejovému výsledku přispěl i jedenadvacetiletý Martin Rygl, jenž vytěžil proti družstvu Bystrce první hattrick za Tasovice. K dokončení jeho úspěchu přispěl další borec Sokola Pavel Lapeš. „Pavel mi už na hřištiříkal, že mi přihrál, abych to měl drahé,“ pronesl se vtipem na rtu Rygl.

Hráč se šestkou na dresu si tak splnil jeden ze svých snů. „Vždy jsem si přál za Tasovice dát hattrick a konečně se mi to povedlo,“ zářil šťastný Rygl.

Ne příliš spokojeně hodnotil výkon svého mužstva hlavní stratég bystrckého mančaftu Oldřich Janusicza. „Chybělo nám šest kluků ze základní sestavy. Byli nemocní či zranění, tak jsem dal šanci pár dorostencům. Bohužel jste to viděli, ti hráči nemají ani na 1. A třídu,“ uzavřel Janusicza.