„Jihlava má mladý tým, je hodně běhavý a soubojový, doufám ale, že naší zkušeností ho přehrajeme a tři body zůstanou doma,“ vzkázal brněnský záložník Adam Fousek.

Aktuálně šestý celek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dorazí přímo na stadion v Srbské ulici podpořit i brokový střelec David Kostelecký, jenž na olympiádě v Tokiu získal stříbro.

MIMOŘÁDNĚ DŮLEŽITÝ ZÁPAS

Stejně jako Zbrojovka padl minulý víkend i Vyškov, o jehož porážce s favorizovanou Opavou rozhodl jediný gól. Svěřenci kouče Jana Trousila tak stále čekají v premiérové sezoně v profesionální soutěži na první výhru. O ní se pokusív sobotu od čtvrt na jedenáct dopoledne na drnovickém stadionu proti Táborsku.

„Tento zápas je pro nás mimořádně důležitý. Ale musíme do té války jít s tím, co máme, a porvat se o body. Doma prostě musíme hrát ofenzivně a na vítězství,“ připomněl trenér Trousil, že před čtvrtým druholigovým kolem přišel od další dva zraněné hráče.

Jako jediný celek z jižní Moravy zavítá na hřiště soupeře Líšeň. V této druholigové sezoně dosud neporažení fotbalisté zamíří do Vlašimi, kde na jaře prohráli 1:2. Nedělní zápas začne v pět hodin odpoledne.