Za místa na západní tribuně permanentkáři zaplatí 2500 korun, výrazně však mohou ušetřit, pokud celoroční vstupenku vlastnili už v minulém ročníku. V takovém případě je obnovení permanentky vyjde na 1913 korun. Důchodci a děti do patnácti let si mohou chystat jednotnou částku tisíc korun.

Permanentní vstupenky platí na všechny druholigové zápasy i případnou baráž o postup. Zároveň zahrnují i domácí pohárové zápasy a přípravné duely, které Zbrojovka umístí na hlavní stadion. Do prodeje jdou opět i klubová sedadla na hlavní tribunu. Tato místa zahrnují i cateringový servis před úvodním výkopem a během utkání. Zájemci si však výrazně připlatí, nová permanentka stojí osm tisíc korun, ta obnovená je o dva tisíce levnější.

Permanentní vstupenky si fanoušci mohou kupovat od pondělí, blokace míst z minulé sezony platí přesně týden. Využít lze opět nákup přes systém Zbroják ID, od pondělí do středy však ve vybraných časech budou k dispozici i přímo na stadionu.

Zbrojovka zahájí sezonu na hřištích soupeřů, kvůli dokončování rekonstrukce stadionu odehraje úvodní tři kola venku. Doma se poprvé představí v sobotu 3. srpna, kdy přivítá Varnsdorf.