„Chceme přilákat diváky, kteří se po koronaviru nevrátili v takových počtech, na jaké jsme byli zvyklí. Nabízíme rodinné vstupné, při němž dva dospělí a dvě děti zaplatí za vstup stokorunu. Nabízíme taky vstup zdarma pro mládežnické týmy Jihomoravského krajského fotbalového svazu. Zájemci o volné vstupenky ať napíšou do pátku do 12:00 na mail linger@sklisen.com," pravila vedoucí mužstva Dagmar Wallová.

Návštěvníci, kteří si koupí za třicet korun zápasový program, mohou vyhrát hodnotné ceny. Uspokojit chtějí v Líšni taky gurmány, od tohoto víkendu se budou při zápasech podávat škvarky a Velatický kváskový chléb potřený sádlem s cibulkou a pažitkou. 

Návštěvníci, kteří neuplatní žádnou ze slev, zaplatí za lístek na hlavní tribunu sto padesát korun a na východní tribunu a stání stokorunu. 

Zatím nejvyšší návštěva jarní části sezony 1157 diváků dorazila na stadion v Kučerově ulici 18. března při derby mezi Líšní a Vyškovem, ve zbylých jarních duelech ale počet fanoušků kolísal kolem pětistovky. 

Fotbalistům Líšně patří šest kol před koncem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY druhá pozice tabulky o bod za vedoucí Karvinou, na třetí Příbram mají náskok dvou bodů. Svěřenci trenéra Milana Valachoviče aktuálně tahají sérii pěti zápasů, v nichž bodovali.