Kromě tréninků čeká na brněnské fotbalisty na břehu Slnečných jazier také jedno přípravné utkání, v němž ve středu od půl druhé odpoledne poměří síly s Banskou Bystricí. „Vnímáme, že během dlouhé přípravy je určitá změna prostředí důležitá. Budeme mít čas věnovat se hlouběji taktickým věcem, pilovat je na tréninku. Zároveň budeme mít prostor sednout si s hráči, pobavit se s nimi. Věříme, že i pro atmosféru v týmu bude ten týden prospěšný,“ prohlásil pro klubový web před odjezdem trenér Zbrojovky Richard Dostálek, který se k výpravě připojí zítra.

Jeho svěřenci jsou u ubytovaní v hotelu Senec Lake & Aqua Resort, trénují v v nedalekém areálu Slovenského fotbalového svazu.

Brňané mají před sebou před začátkem jarní části sezony FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY kromě zmíněného duelu proti Banské Bystrici naplánovany ještě další tři přípravná klání. Dosud mají v přípravě bilanci jedné výhry, dvou remíz a dvou porážek. Naposledy v sobotu prohráli ve svém posledním utkání zimní Tipsport ligy s Olomoucí 1:2.