Celek Znojma se v tabulce Fortuna:Národní ligy posunul na devátou příčku. „Sezona však není u konce, musíme bojovat,“ řekl v rozhovoru pro Znojemský deník Muamer Avdič.

Jak šťastné bylo vítězství nad Viktorií?

Moc šťastné. Byl to bojovný zápas. Žižkov chtěl více. V utkání jsme měli více štěstí, díkybohu jsme dali jeden gól. Musím pochválit kluky, výhru jsme si týmovým výkonem nenechali vzít. Hrálo se o šest bodů.

Na obou stranách šlo vidět hodně ostrých zákroků.

Oni hráli o všechno, když jsou poslední. My jsme též do utkání dali všechnu energii. Hráli jsme hodně důrazný fotbal, měli jsme velký počet nakopávaných balónů.

Potom, co Dominik Kunca otevřel skóre na 1:0, se tým Znojma zatáhl a bojoval o výsledek.

Trošku jo. Museli jsme. Žižkovští nasadili ještě jednoho útočníka nahoru. Zatlačili nás a pár šancemi určitě disponovali.

Rozhodčí neuznal gól v nastavení, potom, co písknuli ofsajd. Jak hodnotíte jejich výrok?

Nemyslím si, že to byl ofsajd. Rozhodnutí je však na nich. Jedeme dál, už se tím nebudu zabývat, hlavně, že jsme vyhráli.

Do týmu přišli během posledního týdne tři noví hráči. Američan Drew Conner a Alex Kuffour s Derrickem Mensahem z Ghany. Jak zapadli do týmu?

Dobře zapadli. Proti Viktorce hráli super. Drželi balóny. Přesně to, co nám v prvním poločase chybělo. Ve druhém poločase hráli jeden na jednoho a vytvářeli si příležitosti.

Zmínění fotbalisté přišli už po přestupovém okně, nemohli podepsat už profesionální smlouvy. Projevuje se to nějak na jejich výkonu?

Neprojevuje. Máme dobrého trenéra s asistentem, kteří jim řekli, jak vše funguje a kluci se podle toho perfektně na hřišti zařídili.